Aastalõputurniir

Esmakordselt Tartus toimunud Triobet Aastalõputurniiril osales 10 võistluspäeva jooksul 3034 jalgpallurit.

19.-30. detsembrini (puhkepäevad 24. ja 25. detsember) peeti A. Le Coq Spordimajas 374 võistkonna osavõtul 518 mängu, kus löödi 1538 väravat.

"Olime esimest korda traditsioonilise aastalõputurniiriga Tartus, kus meid väga hästi vastu võeti. Suur aitäh SA Tartu Spordile koostöö ja FC Elvale vabatahtlike abi eest! Samuti suur tänu kõigile korraldajatele, partneritele ja osalejatele," lausus Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Anne Rei.

Esmakordselt kasutusel olnud tulemuste erileht kogus 41 455 külastust.

Triobet Aastalõputurniir 2016

Esmaspäev, 19. detsember
kell 8.00-15.00 U12 vanuseklassi turniir
kell 15.00-22.00 Tüdrukute U17 vanuseklassi turniiri võitis Tallinna FC Ajax

Teisipäev, 20. detsember
kell 8.00-11.30 Tüdrukute U13 vanuseklassi turniiri võitis Tallinna FC Levadia
kell 11.30-15.00 Tüdrukute U15 vanuseklassi turniiri võitis FC Elva
kell 15.00-22.00 IV liiga ja Rahvaliiga turniir Tartu JK Welco III

Kolmapäev, 21. detsember
kell 9.00-15.00 Maakoolide turniiri võitis Lähte Gümnaasium
kell 15.00-22.00 IV liiga turniiri võitis Trummi SK Kohila

Neljapäev, 22. detsember
kell 8.00-15.00 U13 vanuseklassi turniiri võitis Tartu FC Santos
kell 15.00-22.00 III liiga turniiri võitis Saku Sporting

Reede, 23. detsember
kell 8.00-15.00 U14 ja U15 vanuseklassi turniiri võitsid vastavalt JK Tabasalu ja Tartu JK Tammeka
kell 15.00-22.00 II ja III liiga turniiri võitis Raplamaa JK

Esmaspäev, 26. detsember
kell 8.00-15.00 II liiga turniiri võitis Narva United FC
kell 15.00-22.00 Fännide turniiri võitis Koeru fänniseltskond

Teisipäev, 27. detsember
kell 8.00-15.00 U16 ja U17 vanuseklassi turniiri võitis FC Nõmme United II
kell 15.00-23.00 Esiliiga B turniiri võitis FC Nõmme United

Kolmapäev, 28. detsember
kell 8.00-15.00 Naiste Esiliiga ja II liiga turniiri võitis Pärnu JK II
kell 15.00-23.00 Esiliiga turniiri võitis Maardu Linnameeskond

Neljapäev, 29. detsember
kell 8.00-15.00 U17 Eliitliiga turniiri võitis FC Nõmme United
kell 15.00-22.40 Premium liiga turniiri esimene päev

Reede, 30. detsember
kell 8.00-14.00 Naiste Meistriliiga turniiri võitis Tallinna FC Flora
kell 14.00-15.00 Jalgpallipere vs FC Cosmos
kell 15.00-22.00 Premium liiga turniiri võitis Tallinna FC Levadia

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eelnevad turniirid:
 

Triobet Aastalõputurniir 2015
21. Aastalõputurniir tõi Kalevi Spordihalli ligi 5000 jalgpallurit. 2015. aasta Triobet Aastalõputurniiril peeti üle 170 tunni jalgpallilahinguid.

Kolmapäev, 16. detsember 
kell 15:00-22:00, IV liiga 1. turniiri võitis Tartu JK Tammeka II

Neljapäev, 17. detsember 
kell 8:00-15:00, U-16 ja U-17 vanuseklassi turniiri FC Nõmme United
kell 15:00-22:00, III liiga 3. turniiri FC Zenit Tallinn

Reede, 18. detsember 
kell 8:00-15:00, U-15 vanuseklassi turniiri võitis FC Nõmme United
kell 15:00-22:00, III liiga 2. turniiri võitis Valga FC Warrior

Laupäev, 19. detsember 
kell 08:00-15:00, rahvaliiga turniiri võitis FC Audru
kell 15:00-22:00, fännide turniiri võitis Tartu JK Tammeka

Pühapäev, 20. detsember
kell 08:00-12:00, tüdrukute U-13 vanuseklassi turniiri võitis Tallinna FC Flora
kell 12:00-16:00, tüdrukute U-15 vanuseklassi turniiri võitis FC Elva
kell 16:00-21:30, U-19 vanuseklassi turniiri võitis JK Tallinna Kalev

Esmaspäev, 21. detsember 
kell 09:00-14:30, maakoolide turniiri võitis Salme Põhikool
kell 14:30-22:00, U-17 Eliitliiga turniiri võitis FC Nõmme United

Teisipäev, 22. detsember 
kell 08:00-15:00, U-14 vanuseklassi turniiri võitis JK Tabasalu
kell 15:00-22:00, III liiga 1. turniiri võitis Maardu United

Kolmapäev, 23. detsember 
kell 08:00-15:00, naiste Esiliiga ja II liiga turniiri võitis Pärnu JK II
kell 15:00-22:00, II liiga 2. turniiri võitis Lasnamäe FC Ajax

Laupäev, 26. detsember 
kell 08:00-15:00, U-13 vanuseklassi turniiri võitis FC Nõmme United
kell 15:00-22:00, II liiga 1. turniiri võitis Tallinna JK Piraaja

Pühapäev, 27. detsember 
kell 08:00-14:00, maakonna meistrite turniiri võitis Rantipol (Võrumaa)
kell 14:00-22:00, Esiliiga B turniiri võitis FCF Tallinna Ülikool

Esmaspäev, 28. detsember 
kell 08:00-14:00, tüdrukute U-17 vanuseklassi turniiri võitis Tallinna JK Legion
kell 14:00-15:00, FC Muusikud vs Raadio 2
kell 15:00-22:40, Esiliiga turniiri võitis Kiviõli FC Irbis

Teisipäev, 29. detsember 
kell 08:00-15:00, U-12 vanuseklassi turniiri võitis Kohtla-Järve FC Viru Star
kell 15:00-22:40, Premium liiga avapäeva tulemused

Kolmapäev, 30. detsember 
kell 09:00-14:00, naiste Expert liiga turniiri võitis Tallinna FC Flora
kell 14:00-15:00, EJL mängud
kell 15:00-22:00, Premium liiga 2. päeva võitis Tallinna FC Flora


TRIOBET AASTALÕPUTURNIIR 2014

Kolmapäev 17. detsember 
9.00 - 15.00 U-17 Eliitliiga turniiri võitis FC Nõmme United I
15.00 - 22.00 IV liiga turniiri võitis FC Helios Võru

Neljapäev 18. detsember 
8.00 - 14.00 Tüdrukute B klassi turniiri võitis Tallinna FC Ajax
14.00 - 15.00 Liikumisaasta 2014 showmäng: sportlased vs muusikud 5:2
15.00 - 22.00 III liiga 3. turniiri võitis Maardu United

Reede 19. detsember 
8.30 - 15.00 U-19 klassi turniiri võitis FC Paide
15.00 - 22.00 III liiga 2. turniiri võitis Tartu FC Merkuur

Laupäev 20. detsember 
8.00 - 15.00 Rahvaliiga turniiri võitis Maxima KinGZ
15.00 - 22.00 Fännide turniiri võitsid Tammeka fännid

Pühapäev 21. detsember 
8.00 - 11.30 Tüdrukute D klassi turniiri võitis Suure-Jaani United
11.30 - 15.00 Tüdrukute C klassi turniiri võitis TJK Legion
15.00 - 22.00 II liiga 2. turniiri võitis Tallinna FC Charma

Esmaspäev 22. detsember 
8.00 - 15.00 B klassi turniiri võitis Kohtla-Järve JK Järve
15.00 - 22.00 III liiga 1. turniiri võitis Tallinna SK Dnipro

Teisipäev 23. detsember 
8.00 - 15.00 C1 klassi turniiri võitis Tallinna FC Flora I
15.00 - 22.00 Naiste Esiliiga, II liiga ja Rahvaliiga turniiri võitis Kohtla-Järve JK Järve

Reede 26. detsember 
9.00 - 15.00 Maakoolide turniiri võitis Saku Gümnaasium
15.00 - 22.00 II liiga 1. turniiri FCF Tallinna Ülikool

Laupäev 27. detsember 
8.00 - 15.00 C2 klassi turniiri võitis FC Nõmme United
15.00 - 23.00 Esiliiga B turniiri võitis Tallinna FC Ararat TTÜ

Pühapäev 28. detsember 
8.00 - 15.00 D1 klassi turniiri võitis FC Elva
15.00 - 23.00 Esiliiga turniiri võitis Tallinna FC Infonet II

Esmaspäev 29. detsember 
8.00 - 15.00 D2 klassi turniiri võitis Nõmme Kalju FC
15.00 - 22.45 Premium liiga 1. päeva tulemused

Teisipäev 30. detsember 
9.00 - 13.30 Naiste Expert liiga turniiri võitis Pärnu JK
13.30 - 15.00 EJL mängud
15.00 - 22.30 Premium liiga turniiri võitis Tallinna FC Flora


TRIOBET AASTALÕPUTURNIIR 2013

Teisipäev, 17. detsember
U-17 Eliitliiga turniiri võitis FC Nõmme United
IV liiga turniiri võitis Tartu FC Merkuur

Kolmapäev, 18. detsember
Tüdrukute C-vanuseklassi turniiri võitis Tallinna JK Legion
Tütarlaste B-vanuseklassi turniiri võitis Pärnu JK
III liiga kolmanda turniiri võitis Taebla JK

Neljapäev, 19. detsember
U-19 vanuseklassi turniiri võitis Pärnu JK
III liiga 2. turniiri võitis FC Kose

Reede, 20. detsember
B-klassi turniiri võitis JK Tallinna Kalev
III liiga 1. turniiri võitis JK Tondi

Laupäev, 21. detsember
Rahvaliiga turniiri võitis JK Brumik
Fännide turniiri võitis Pärnu Vaprad Karupojad

Pühapäev, 22. detsember
Naiste II liiga + Rahvaliiga turniiri võitis Rakvere JK Tarvas
Tütarlaste D-vanuseklassi turniiri võitis Põlva FC Lootos
Lastevanemate turniiri võitis Nõmme JK Kalju
Jalgpallipere alistas spordiajakirjanike võistkonna
Veteranide turniiri võitis FC Infonet

Esmaspäev, 23. detsember
C1-klassi turniiri võitis Tallinna FC Levadia
II liiga 2. turniiri võitis Rapla JK Atli

Neljapäev, 26. detsember 
Maakoolide turniiri võitis Loo Kool
II liiga esimese turniiri võitis Türi JK Ganvix

Reede, 27. detsember
C2-klassi turniiri võitis Tallinna JK Legion
Kuup3 Esiliiga B turniiri võitis Tallinna JK Legion 

Laupäev, 28. detsember
D1-klassi turniiri võitis Pärnu JK Vaprus
Kuup3 Esiliiga turniiri võitis Viljandi JK Tulevik

Pühapäev, 29. detsember
D2-klassi turniiri võitis Tartu JK Tammeka
Premium liiga turniiri avapäeva tulemused

Esmaspäev, 30. detsember
Naiste Meistri- ja Esiliiga turniiri võitis Tallinna FC Levadia
Premium liiga turniiri võitis Tallinna FC Flora


AASTALÕPUTURNIIR 2012

Täiskasvanud
Meistriliiga turniiri võitis JK Tallinna Kalev
Meistriliiga turniiri avapäeva tulemused
Naiste Meistri- ja Esiliiga turniiri võitis Pärnu JK
Esiliiga turniiri võitis Rakvere JK Tarvas
II liiga Esimese turniiri võitis Viljandi JK Tulevik
II liiga Teise turniiri võitis FC Velldoris
III liiga Kolmanda turniiri võitis Läänemaa Jalgpalliklubi
III liiga Teise turniiri võitis FC Kose
III liiga Esimese turniiri võitis JK Tondi
IV liiga Esimese turniiri võitis Viimsi MRJK
IV liiga Teise turniiri võitis Tallinna FC Twister
Naiste II liiga ja naiste rahvaliiga turniiri võitis Kohtla-Järve FC Lootus
Rahvaliiga turniiri võitis FC Dnipro
Jalgpalliper e vs. FC Cosmos
Veteranide turniiri võitis Tallinna Norma
Lastevanemate turniiri võitis Infonet
Fän nide turniiri võitis KüKK

Noored
U-19 vanuseklassi turniiri võitis Tallinna JK Legion
U-17 Eliitliiga turniiri võitis Tallinna FC Flora II
D2 vanuseklassi turniiri võitis JK Kotkad
D1 vanuseklassi turniiri võitis Tallinna FC Flora
C1 vanuseklassi turniiri võitis FC Infonet
C2 vanuseklassi turniiri võitis TJK Legion
Maakoolide turniiri võitis Püünsi Kool
B klassi turniiri võitis FC Levadia
Tütarlaste D-vanuseklassi turniiri võitis Pärnu JK
Tüdrukute C klassi turniiri võitis Lasnamäe FC Ajax
Tüdrukute B klassi turniirivõitis Tartu SK 10 Premium


AASTALÕPUTURNIIR 2011

Täiskasvanud
Meistriliiga turniiri võitis JK Sillamäe Kalev  
Meistriliiga turniir, 1. päev - tulemused 
Kuup3 naiste Meistri- ja Esiliiga turniiri võitis Pärnu JK
Esiliiga turniiri võitis FC Puuma
II liiga Esimese turniiri võitis Rakvere JK Tarvas
II liiga Teise turniiri võitis Tartu SK 10 Premium 
III liiga Esimese turniiri võitis FC Otepää  
III liiga Teise turniiri võitis EMÜ SK 
III liiga Kolmanda turniiri võitis Tallinna JK Visadus 
IV liiga Esimese turniiri  võitis JK Tallinna Kalev Juunior
IV liiga Teise turniiri võitis SK Augur   
Rahvaliiga turniiri võitis Narva EJ
Veteranide turniiri võitis Augur
Naiste II liiga ja Rahvaliiga turniiri võitis FC Kuressaare 
Jalgpallipere vs ajakirjanikud  9:1
Triobeti fänniturniiri võitis Paide Linnameeskond

Noored
U-19 Eliitliiga turniiri võitis Tallinna JK Legion
U-17 Eliitliiga turniiri võitis Eesti U-15 koondis
A klassi turniiri võitis JK Tallinna Kalev 
B klassi turniiri võitis FC Infonet
C1 klassi turniiri võitis Nõmme United
C2 klassi turniiri võitis Tallinna FC Levadia I 
D1 klassi turniiri võitis FCF Martin Reimi JK
D2 klassi turniiri võitis Tallinna FC Levadia II
Maakoolide turniiri võitis Raasiku Põhikool 
Tütarlaste A-klassi turniiri võitis Tallinna FC Flora 
Tütarlaste B-klassi turniiri võitis Tallinna FC Flora
Tütarlaste D-klassi turniiri võitis Tallinna JK Legion 

AASTALÕPUTURNIIR 2010

Täiskasvanud 
Meistriliiga turniiri LHV panga karikatele võitis  Tartu JK Tammeka
Meistriliiga turniir LHV panga karikatele, 1. päev -  tulemused 
Naiste Meistri- ja Esiliiga turniiri Viasat karikatele võitis  Tallinna FC Flora I 
Naiste II liiga turniiri Tallink Hotels karikatele võitis Tartu SK 10 Premium 
Esiliiga turniiri Kuup3 karikatele võitis  Lasnamäe FC Ajax
II liiga Esimese turniiri Kuup3 karikatele võitis  FC Velldoris 
II liiga Teise turniiri Viking Line karikatele võitis  Sörve JK 
III liiga Esimese turniiri MyFitness karikatele võitis  PSK Alexela 
III liiga Teise turniiri ABC Motors karikatele võitis  Keila JK 
III liiga Kolmanda turniiri KH Energia Konsult karikatele võitis Kiviõli Tamme Auto II
IV liiga Esimese turniiri Tallink Hotels karikatele võitis FC Otepää II 
Rahvaliiga turniiri Ramirent karikatele võitis Risti JK 
IV liiga Teise turniiri Ramirent karikatele võitis Tallinna FC Absoluut
Veteranide turniiri Expert karikatele võitis TJK Legion  
Eesti Jalgpalli Liidu mängud
Soccernet.ee fänniturniiri Triobet karikatele võitis Paide Linnameeskond 

Noored 

U-19 Eliitliiga turniiri Expert karikatele võitis Tallinna FC Flora
U-17 Eliitliiga turniiri Tallink Hotels karikatele võitis Tartu Linnameeskond 
A-klassi turniiri KH Energia Konsult karikatele võitis JK Sillamäe Kalev 
B-klassi turniiri ABC Motors karikatele võitis  Tallinna FC Flora I 
C1-klassi turniiri MyFitness karikatele võitis  Tallinna FC Flora I 
C2-klassi turniiri Estonian Air karikatele võitis  FC Nõmme United 
D1-klassi turniiri Estonian Air karikatele võitis  Tallinna FC Levadia I 
D2-klassi turniiri Viasat karikatele võitis  Keila JK 
Maakoolide turniiri Viking Line karikatele võitis  Raasiku Põhikool 
Tüdrukute A-klassi turniiri Tallink Hotels karikatele võitis Tallinna FC Flora 
Tüdrukute B-klassi turniiri Tallink Hotels karikatele võitis TJK Legion 
Tüdrukute C-klassi turniiri Tallink Hotels karikatele võitis TJK Legion 
 

AASTALÕPUTURNIIR 2009

Täiskasvanud

Estonian Air Meistriliiga turniir, 2. päev - võitis Tallinna FC Flora 
MyFitness Naiste turniiri võitis Pärnu JK 
Estonian Air Meistriliiga turniir, 1.päev - Tulemused 
Triobeti Esiliiga turniiri võitis Kiviõli Tamme Auto 
Triobeti II liiga Esimese turniiri võitis Nõmme JK Kalju II 
Triobeti II liiga Teise turniiri võitis Kiviõli Tamme Auto II 
Hummeli III liiga Esimese turniiri võitis Tallinna JK Kotkad 
Triobeti III liiga Teise turniiri FC Štrommi 
Triobeti III liiga Kolmanda turniiri võitis  EMÜ SK 
Viking Line IV liiga Esimese turniiri võitis  Kiviõli Tamme Auto III 
KH Energia Konsult IV liiga Teise turniiri võitis FC Abja 
EJL nais/meeskond vs ajakirjanike nais/meeskond. Tulemused 
Expert Fännide turniiri võitis  JK Sillamäe Kalev 
Expert Veteranide turniiri võitis  TJK Legion 

Noored 
KH Energia Konsult U-17 Eliitliiga turniiri võitis  Tallinna FC Flora
Viking Line U-19 Eliitliiga turniiri võitis Tallinna FC Flora   
Taisto A klassi turniiri võitis  SC Real 
Sportlandi B klassi turniiri võitis  Tallinna FC Flora
Uhlsporti C1 klassi turniiri võitis SC Real 
Hummeli C2 klassi turniiri võitis Tallinna FC Flora I 
Balbiino D1 klassi klassi turniiri võitis FC Nõmme United 
Kadarbiku D2 klassi turniiri võitis  JK Tallinna Kalev 
AMPS Maakoolide turniiri võitis Vändra Gümnaasium 
Expert Tütarlaste turniiridel võitsid  Pärnu JK (2) ja FC Flora 

AASTALÕPUTURNIIR 2008

Täiskasvanud 

Meistriliiga turniiri Postimehe karikatele võitis Tallinna FC Flora
Naiste turniiri Põltsamaa Felix karikatele võitis Pärnu JK
Esiliiga turniiri Postimehe karikatele võitis TJK Legion
II liiga Esimese turniiri Amps3 karikatele võitis FC Tarvastu
II liiga Teise turniiri Amps3 karikatele võitis Kaitseliit Kalev
III liiga Esimese turniiri Sportlandi karikatele võitis LiVal Sport
III liiga Teise turniiri Sportlandi karikatele võitis Enter
III liiga Kolmanda turniiri Sportlandi karikatele võitis FC Hansa United
IV liiga Esimese turniiri Triobeti karikatele võitis FC Aspen
IV liiga Teise turniiri Triobeti karikatele võitis SK Augur
V. ja J. Tshelnokovi mälestusturniiri veteranidele Põltsamaa Felix karikatele võitis TJK Legion

Noored 
U-19 Eliitliiga turniiri Nike karikatele võitis Nõmme JK Kalju
U-17 Eliitliiga turniiri Nike karikatele võitis Tallinna FC Flora
Tütarlaste turniiri Uhlsport karikatele võitis Pärnu JK ja Haribo karikatele Põlva Lootos
A klassi turniiri Uhlsporti karikatele võitis SC Real
B klassi turniiri Uhlsporti karikatele võitis SK 10 Premium I
C1 klassi turniiri Haribo karikatele võitis Pärnu JK
C2 klassi turniiri Haribo karikatele võitis FC Maardu
Maakoolide turniiri Põltsamaa Felix karikatele võitis Vändra Gümnaasium
D1 klassi turniiri Haribo karikatele võitis Tallinna FC Flora
D2 klassi turniiri haribo karikatele võitis Pärnu JK

AASTALÕPUTURNIIR 2007

Täiskasvanud 

Meistriliiga turniiri Elisa karikale võitis FC Levadia 
Naiste turniiri Nike'i karikale võitis Pärnu JK 
Esiliiga turniiri Postimehe karikale võitis Viljandi Tuleviku II 
II liiga esimese turniiri Uhlsport karikale võitis Tallinna JK 
II Liiga teise turniiri Uhlsport karikale võitis Pärnu Kalevi SK 
III Liiga kolmanda turniiri Triobeti karikale võitis Tallinn United FC 
III Liiga teise turniiri Triobeti karikale võitsid JK Kotkad 
III liiga esimese turniiri Triobeti karikale võitis Tallinna FC Balteco 

Noored
A - klassi turniiri Sportland Footballi karikale võitis TJK II 
B - klassi turniiri Kadarbik karikale võitis SC Real 
C1 - klassi turniiri Balbiino karikale võitis FC Levadia I 
C2 - klassi turniiri Balbiino karikale võitis FC Levadia I 
D1 turniiri Wienerbergeri karikale võitis JK Kotkas Juunior II 
D2 turniiri Wienerbergeri karikale võitis Operi JK II 
Tütarlaste turniiri Nike'i karikale võitis FC Lootos 
Sportland Football'i karika Maakoolidele võitis Kehtna PK 

AASTALÕPUTURNIIR 2006

Täiskasvanud 

Meistriliiga turniiri võitis FC Levadia 
Naiste turniiri võitis Pärnu JK 
Esiliiga turniiri võitis FC Levadia II 
II liiga turniiri võitis Tamme Auto Kiviõli 
III liiga esimese turniiri võitis SK Rada Kuusalu 
III liiga teise turniiri võitis JK Kaitseliit Kalev 
III liiga kolmanda turniiri võitis Maardu Esteve 
IV liiga turniiri võitis Rummu Dünamo 

Noored
A klassi turniiri võitis FC TVMK I meeskond 
B klassi turniiri võitis FC Flora Tallinn I 
C1 klassi turniiri võitis FC Flora Tallinn I 
C2 klassi turniiri võitis FC Flora Tallinn I 
D1 klassi turniiri võitis JK Kotkas Juunior 
D2 klassi turniiri võitis FC Flora Tallinn I 
Tütarlaste turniiri võitis JK Piraaja Kehra 
Maakoolide turniiri võitis Raasiku Põhikool 

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • Renault
  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Saaremaa
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn