20

12.2023

15:14

Järelvaadatav | Tüdrukute U15 vanuseklassis võidutses JK Tabasalu

Traditsiooniline Aastalõputurniir jätkus Kalevi Spordihallis täna, 20. detsembril, kui päeva esimeses pooles astusid väljakule tüdrukute U15 vanuseklassi võistkonnad. Turniiri võidukarika tõstis pea kohale JK Tabasalu.

Kell 8.00–15.00 toimunud turniiril osales kokku 15 võistkonda, kes olid jagatud kolme viieliikmelisse alagruppi. Pääsme poolfinaalidesse tagasid alagruppide võitjad ning parim teise koha teeninud võistkond.

Esimene poolfinaal viis omavahel vastamisi A- ja B-alagrupi võitjad JK Tallinna Kalevi ja Saku Sportingu. Tasavägisest poolfinaalist pääses 1:0 võidu toel edasi Sporting, värava lõi mängu viimasel minutil Anete Gerretz.

Teises poolfinaalmängus läksid vastamisi C-alagrupi võitja Kohila Püsivus ja samas alagrupis teise koha teeninud JK Tabasalu. Kuivõrd mängu normaalajal kummalgi võistkonnal väravat lüüa ei õnnestunud, selgitati teine finalist penaltiseerias, kus oli edukam Tabasalu.

Sportingu ja Tabasalu vahelises finaalkohtumises sai Tabasalu kirja 2:0 võidu. Võistkonna väravad sündisid üheminutilise vahega, kui kolmandal minutil oli täpne Reti Marleen Ränk ning seejärel vormistas lõppseisu Anna-Liisa Heide. Kolmanda koha tagas Kohila Püsivus, kes oli oma päeva teises penaltiseerias üle JK Tallinna Kalevist.

Neidude U15 vanuseklassi parimaks mängijaks valiti Anna-Liisa Heide (JK Tabasalu), parima väravavahi tiitli teenis Lisandra Priskus (JK Tabasalu). Turniiri parima väravakütina tunnustati Marie Kala (Kohila Püsivus), kes lõi kokku 6 väravat.

Turniir on järelvaadatav siit:

Piletilevis on saadaval soodushinnaga turniiripassid, mis tagavad sissepääsu kõikidele Aastalõputurniiri kohtumistele. Kalevi Spordihallis on kohapeal võimalik soetada nii päevapileteid kui turniiripasse. 2017. aastal ja hiljem sündinutele on sissepääs tasuta.

Kõikidele turniiridele saab otsepildis kaasa elada jalgpall.ee veebilehe või EJLTV YouTube’i kanali vahendusel. Turniiride tulemuste, võistkondade ja koosseisudega saab tutvuda veebilehel aastaloputurniir.jalgpall.ee.