KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VIDEO: Esiliiga turniiri parim oli Maardu Linnameeskond

Triobet Aastalõputurniiril oli tänane õhtu Esiliiga meeskondade päralt. Kümme osalejat olid jaotatud kahte viieliikmelisse alagruppi ning õhtustesse poolfinaalidesse pääsesid mõlema grupi kaks paremat. Üks kohtumine kestis 17 minutit. Vaata videokokkuvõtet finaalist siit uudisest!

I koht: Maardu Linnameeskond
II koht: Viljandi JK Tulevik
III koht: Tallinna FC Flora U21

Parim väravalööja: Robert Lepik, Tallinna FC Levadia U21
Parim väravavaht: Karl-Romet Nõmm, Viljandi JK Tulevik
Parim mängija: Klimentii Boldõrev, Maardu Linnameeskond



Kolmapäev, 28. detsember – Esiliiga turniir:

A-alagrupp: Viljandi JK Tulevik, Maardu Linnameeskond, Tallinna FC Levadia U21, Nõmme Kalju FC U21, Vändra JK Vaprus
B-alagrupp: Tallinna FC Flora U21, Tallinna FC Infonet II, Tartu FC Santos, JK Tallinna Kalev, Kohtla-Järve JK Järve

Ajakava:
15:00 Viljandi JK Tulevik - Vändra JK Vaprus (A) 2:0
15:20 Nõmme Kalju FC U21 - Maardu Linnameeskond (A) 1:8
15:40 Tallinna FC Infonet II - Tallinna FC Flora U21 (B) 1:1
16:00 Tartu FC Santos JK Tallinna Kalev (B) 2:1
16:20 Vändra JK Vaprus - Nõmme Kalju FC U21 (A) 3:1
16:40 Tallinna FC Levadia U21 - Viljandi JK Tulevik (A) 1:5
17:00 Tallinna FC Flora U21 - Tartu FC Santos (B) 0:0
17:20 Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna FC Infonet II (B) 1:0
17:40 Nõmme Kalju FC U21 - Tallinna FC Levadia U21 (A) 2:6
18:00 Maardu Linnameeskond - Vändra JK Vaprus (A) 1:0
18:20 Tartu FC Santos - Kohtla-Järve JK Järve (B) 1:0
18:40 JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora U21 (B) 1:2
19:00 Tallinna FC Levadia U21 - Maardu Linnameeskond (A) 1:3
19:20 Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC U21 (A) 6:0
19:40 Kohtla-Järve JK Järve - JK Tallinna Kalev (B) 1:3
20:00 Tallinna FC Infonet II - Tartu FC Santos (B) 3:2
20:20 Maardu Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik (A) 1:3
20:40 Vändra JK Vaprus - Tallinna FC Levadia U21 (A) 1:8
21:00 JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Infonet II (B) 1:3
21:20 Tallinna FC Flora U21 - Kohtla-Järve JK Järve (B) 2:0
Poolfinaalid
21:40 A1 - B2 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Infonet II 4:0
22:00 B1 - A2 Tallinna FC Flora U21 - Maardu Linnameeskond 0:1
Kohamängud
22:20 3-4. koht Tallinna FC Infonet II - Tallinna FC Flora U21 0:2
22:40 FINAAL Viljandi JK Tulevik - Maardu Linnameeskond 1:1, pen. 0:2

Kõik väravalööjad

1. Robert Lepik Tallinna FC Levadia U21 8
2. Mart Paul Preiman Tallinna FC Levadia U21 5
3. Artjom Badjuk Tallinna FC Infonet II 4
4. Rasmus Alles Viljandi JK Tulevik 4
5. Kristen Kähr Viljandi JK Tulevik 4
6. Jevgeni Gurtšioglujants Maardu Linnameeskond 3
7. Anton Aristov Maardu Linnameeskond 3
8. Indrek Ilves Viljandi JK Tulevik 3
9. Vladislav Kreida Tallinna FC Flora U21 3
10. Rain Aasmäe Maardu Linnameeskond 3
11. Klimentii Boldõrev Maardu Linnameeskond 3
12. Kaido Kaljula Viljandi JK Tulevik 3
13. Chris Anderson Vändra JK Vaprus 2
14. Karel Kübar Viljandi JK Tulevik 2
15. Gerdo Juhkam Viljandi JK Tulevik 2
16. Kirill Leontjev Tallinna FC Infonet II 2
17. Ilja Zelentsov Maardu Linnameeskond 2
18. Marten Niilop Tallinna FC Levadia U21 2
19. Karl-Erik Vidaja Tartu FC Santos 2
20. Martin Allik Viljandi JK Tulevik 1
21. Haroldas Šidlauskas Tartu FC Santos 1
22. Deniss Vender Kohtla-Järve JK Järve 1
23. Artjom Kirillov Tallinna FC Infonet II 1
24. Tanel Lang Viljandi JK Tulevik 1
25. Kristjan Kask Tallinna FC Flora U21 1
26. Ranet Lepik Vändra JK Vaprus 1
27. Mathias Ranna Nõmme Kalju FC U21 1
28. Kaarel Henn Viljandi JK Tulevik 1
29. Innar Paal JK Tallinna Kalev 1
30. Moorits Veering Tallinna FC Levadia U21 1
31. Mairo Miil Tallinna FC Flora U21 1
32. Johannes Milli Nõmme Kalju FC U21 1
33. Frederik Pelska Tartu FC Santos 1
34. Oliver Ojala Vändra JK Vaprus 1
35. Dmitri Smirnov Kohtla-Järve JK Järve 1
36. Dannar Pärtel Nõmme Kalju FC U21 1
37. Hans Hansberg JK Tallinna Kalev 1
38. Patrick Peinar JK Tallinna Kalev 1
39. Gert Heinala JK Tallinna Kalev 1
40. Gregor Wahl JK Tallinna Kalev 1
41. Mait Uusmäe Nõmme Kalju FC U21 1
42. Maksim Krivoshein Maardu Linnameeskond 1
43. Silver Kelder JK Tallinna Kalev 1
44. Artur Skuratovic Tartu FC Santos 1
45. Rasmus Saar Tallinna FC Flora U21 1

 

28.12.2016 23:03













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.