KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
JK Tallinna Kalev (N) - Tallinna FC Levadia (N)
Kuupäev: 15.04.2017
Kellaaeg: 16:00
Staadion: Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
Väljakukohtunik: Urmo Visnapuu
Abikohtunikud:Vladimir Zahharov, Nikita Vuhk Vuht
JK TALLINNA KALEV (N) TALLINNA FC LEVADIA (N)
Värvid
Särgid Valge Särgid Must
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Valge Põlvikud Must
Väravavahi värvid
Särgid Kollane Särgid Kollane
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Kollane Põlvikud Kollane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Allan Soomets Nimi Maksim Rõtškov
Telefon 53424041 Telefon 55625525
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Allan Soomets: "Tuleb talveunest üles ärgata ja hakata punktide eest võitlema, mis saaks selleks veel paremaks kohaks olla kui ühe oma põhirivaali vastu mäng. Lihtsalt ei anta midagi, raskelt tuleb ise võtta." Peatreener Maksim Rõtškov: "Alustasime hooaega ilusa võidu ja kolme punktiga, ent nüüd seisab ees väga tõsine jõukatsumine JK Tallinna Kaleviga. Eelmisel hooajal pidasime nendega väga pingelisi mänge ning nüüdki valmistume võitluslikuks kohtumiseks. Peamine on kaitses ja keskväljal kindlalt mängida ning oma mänguplaanist kinni pidada, samuti peame oma väravavõimalused realiseerima. Kui seda suudame, siis saavutame ka soovitud tulemuse."
Mängija Eret Viidakas: "Eelmisel hooajal olid meie mängud Levadiaga väga tasavägised ning ka sel hooajal ei oota me lihtsaid vastasseise. Soovime parandada oma eelmise aasta tulemust ning teame, et oleme võimelised kolm punkti koju jätma. Seega peame algustest lõpuni olema keskendunud, realiseerima enda võimalused ees ning olema kaitses tähelepanelikud." Mängija Kadre Päri: "Hooaeg algas küll hästi, kuid meil on palju uusi mängijaid ning sellega harjumine võtab veel aega. Loodan, et iga mänguga läheb meie koostöö paremaks ning suudame anda vastas naiskondadele kõva lahingu. Eelmisel hooajal oli Kalevi naiskond meile väga keeruline vastane. Peame kasutama oma tugevusi ning realiseerima oma võimalused. Loodan ning usun, et see toob meie jaoks positiivse tulemuse."
Täiendav teave
Lisateave Lisateave FC Levadia on 9-kordne Eesti meister ja 8-kordne karikavõitja. FC Levadia Jalgpallikoolis tegelevad vutimänguga enam kui 400 noormängijat. 2017. aasta Eesti meistrivõistlustel osaleb FC Levadia kokku 21 võistkonnaga, nende hulgas on naiskond ja kolm tüdrukute võistkonda. Vaata lisaks: www.fclevadia.ee www.facebook.com/fclevadia www.twitter.com/LevadiaFC www.instagram.com/fclevadiatallinn
Korraldava klubi vastutav ametnik: Remy Põld
Piletiinfo: Sissepääs tasuta!
 

 
Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.