KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
LASNAMäE FC AJAX (2012)
Esindaja: Boriss Dugan (tel. 522 1237)
Andrei Arhipov (tel. 58955101)
Treener: Boriss Dugan (tel. 6350623)
Koduväljak: Ajaxi staadion
Koduväljaku aadress: Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
Internet: www.fcajax.ee
Email: boriss.dugan@tlmk.ee
Duubel:Lasnamäe FC Ajax II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm kollane kollane kollane
1. varuvorm sinine sinine sinine
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm kollane kollane kollane
1. varuvorm sinine sinine sinine
2. varuvorm

1Abdullajev, Šahrijar30.12.1987EestiKTMETM
2Babjak, Maksim10.12.1993EestiETM
3Boldõrev, Aleksandr30.11.1984EestiKTMETM
4Dmitriev, Yaroslav25.06.1988veneETM
5Dugan, Boriss05.06.1960MääratlemataETM
6Kisel, Ilja14.01.1991VenemaaETM
7Kondratenko, Sergei08.10.1985KTMETM
8Konovalov, Dmitri19.05.1995EestiETM
9Kovtun, Deniss16.09.1989EestiKTMETM
10Kukushkin, Sergey22.03.1991VenemaaKTMETM
11Ljahhovetski, Vladimir11.11.1987-KTMETM
12Mihhasev, Vitali07.06.1974-KTMETM
13Mussajev, Šamil03.10.1983MääratlemataKTMETM
14Nabiyev, Azad18.10.1994Aserbaidžaan
15Njatin, Dmitri08.11.1988-ETM
16Papichyts, Dzmitry19.11.1981ValgeveneKTM
17Romanov, Jevgeni15.01.1987EestiKTMETM
18Sadovski, Robert22.04.1984EestiETM
19Starodub, Aleksandr21.04.1989EestiKTMETM
20Zelenko, Sergei20.04.1992-KTMETM
21Talabirtšuk, Aleksandr30.12.1994EestiETM
22Televinov, Konstantin26.06.1985EestiETM
23Varfolomejev, Artjom11.08.1995EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Mihhasev, Vitali32427
Papichyts, Dzmitry32225
Kondratenko, Sergei42125
Televinov, Konstantin42024
Boldõrev, Aleksandr32023
Kovtun, Deniss41923
Romanov, Jevgeni41620
Starodub, Aleksandr31720
Kisel, Ilja31619
Babjak, Maksim41519
Mussajev, Šamil21719
Njatin, Dmitri21517
Varfolomejev, Artjom01414
Kirpu, Aleksandr31013
Kirpu, Jevgeni31013
Ljahhovetski, Vladimir3912
Abdullajev, Šahrijar01212
Konovalov, Dmitri099
Nabiyev, Azad099
Sadovski, Robert088
Kukushkin, Sergey088
Talabirtšuk, Aleksandr066
Polišnin, Sergei066
Mamutov, Maksim066
Beduhhin, Vladislav022
Dugan, Boriss112
Tšistjakov, Dmitri011
Dmitriev, Yaroslav101
NimiKarikasLiigadKokku
Kondratenko, Sergei36018902250
Papichyts, Dzmitry27019472217
Televinov, Konstantin35017822132
Boldõrev, Aleksandr27018002070
Kovtun, Deniss35016772027
Romanov, Jevgeni28014401720
Mihhasev, Vitali22514881713
Starodub, Aleksandr27013631633
Kisel, Ilja22513201545
Babjak, Maksim31512171532
Mussajev, Šamil13513331468
Njatin, Dmitri13511511286
Kirpu, Aleksandr2259001125
Ljahhovetski, Vladimir2707811051
Abdullajev, Šahrijar0947947
Kirpu, Jevgeni225649874
Varfolomejev, Artjom0593593
Nabiyev, Azad0590590
Konovalov, Dmitri0585585
Sadovski, Robert0559559
Mamutov, Maksim0540540
Kukushkin, Sergey0413413
Polišnin, Sergei0320320
Talabirtšuk, Aleksandr0163163
Beduhhin, Vladislav0112112
Dugan, Boriss1090100
Tšistjakov, Dmitri09090
Dmitriev, Yaroslav45045
NimiKarikasLiigadKokku
Televinov, Konstantin3912
Mihhasev, Vitali437
Njatin, Dmitri077
Starodub, Aleksandr066
Babjak, Maksim145
Kovtun, Deniss314
Romanov, Jevgeni033
Papichyts, Dzmitry202
Abdullajev, Šahrijar022
Mussajev, Šamil022
Varfolomejev, Artjom011
Sadovski, Robert011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Babjak, Maksim189
Papichyts, Dzmitry156
Kondratenko, Sergei055
Mussajev, Šamil033
Kirpu, Jevgeni033
Abdullajev, Šahrijar033
Romanov, Jevgeni033
Kirpu, Aleksandr022
Kukushkin, Sergey022
Kovtun, Deniss022
Njatin, Dmitri011
Konovalov, Dmitri011
Varfolomejev, Artjom011
Tšistjakov, Dmitri011
Boldõrev, Aleksandr011
Nabiyev, Azad011
Mihhasev, Vitali011
NimiKarikasLiigadKokku
Kisel, Ilja011
Mihhasev, Vitali011
Kovtun, Deniss011
Papichyts, Dzmitry011
 







 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.