KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga B» MÄNGUDE KALENDER (2016)
I voor
28.02 13:00JK Sillamäe Kalev IIFC Elva1 : 0mängu ankeet protokoll
28.02 13:00JK Tallinna Kalev IIViljandi JK Tulevik II8 : 0mängu ankeet protokoll
28.02 13:00Tartu JK Tammeka U21Tartu JK Welco1 : 1mängu ankeet protokoll
28.02 13:00Viimsi JKFC Kuressaare0 : 1mängu ankeet protokoll
28.02 19:00Tallinna FC Flora U19Raasiku FC Joker0 : 2mängu ankeet protokoll
II voor
04.03 19:00Raasiku FC JokerViimsi JK1 : 2mängu ankeet protokoll
05.03 13:00Tallinna FC Flora U19Tartu JK Tammeka U210 : 5mängu ankeet protokoll
05.03 13:00Tartu JK WelcoJK Tallinna Kalev II0 : 1mängu ankeet protokoll
06.03 16:00Viljandi JK Tulevik IIJK Sillamäe Kalev II0 : 0mängu ankeet protokoll
31.05 19:00FC ElvaFC Kuressaare0 : 2mängu ankeet protokoll
III voor
09.03 19:00JK Tallinna Kalev IITallinna FC Flora U194 : 0mängu ankeet protokoll
12.03 13:00Viljandi JK Tulevik IIFC Kuressaare2 : 5mängu ankeet protokoll
13.03 16:00JK Sillamäe Kalev IITartu JK Welco0 : 2mängu ankeet protokoll
13.03 16:00Tartu JK Tammeka U21Raasiku FC Joker2 : 1mängu ankeet protokoll
13.03 16:00Viimsi JKFC Elva0 : 2mängu ankeet protokoll
IV voor
18.03 19:00Tartu JK Tammeka U21JK Tallinna Kalev II4 : 2mängu ankeet protokoll
19.03 13:00Viljandi JK Tulevik IIViimsi JK1 : 0mängu ankeet protokoll
20.03 16:00Raasiku FC JokerFC Elva1 : 1mängu ankeet protokoll
20.03 16:00Tartu JK WelcoFC Kuressaare4 : 1mängu ankeet protokoll
20.03 19:00Tallinna FC Flora U19JK Sillamäe Kalev II1 : 2mängu ankeet protokoll
V voor
30.03 19:00JK Tallinna Kalev IIRaasiku FC Joker1 : 1mängu ankeet protokoll
31.03 19:00Tallinna FC Flora U19FC Kuressaare0 : 2mängu ankeet protokoll
01.04 18:00Viljandi JK Tulevik IIFC Elva2 : 0mängu ankeet protokoll
02.04 13:00JK Sillamäe Kalev IITartu JK Tammeka U211 : 2mängu ankeet protokoll
03.04 16:00Viimsi JKTartu JK Welco0 : 0mängu ankeet protokoll
VI voor
27.03 16:00Tartu JK WelcoFC Elva1 : 0mängu ankeet protokoll
05.04 19:00JK Tallinna Kalev IIJK Sillamäe Kalev II1 : 1mängu ankeet protokoll
06.04 18:00Raasiku FC JokerViljandi JK Tulevik II3 : 2mängu ankeet protokoll
06.04 18:00Tartu JK Tammeka U21FC Kuressaare1 : 3mängu ankeet protokoll
06.04 20:00Tallinna FC Flora U19Viimsi JK0 : 1mängu ankeet protokoll
VII voor
09.04 13:00JK Sillamäe Kalev IIRaasiku FC Joker2 : 1mängu ankeet protokoll
09.04 13:00Tallinna FC Flora U19FC Elva0 : 4mängu ankeet protokoll
09.04 13:00Viljandi JK Tulevik IITartu JK Welco1 : 5mängu ankeet protokoll
10.04 16:00FC KuressaareJK Tallinna Kalev II0 : 0mängu ankeet protokoll
10.04 19:00Viimsi JKTartu JK Tammeka U212 : 1mängu ankeet protokoll
VIII voor
16.04 13:00Viljandi JK Tulevik IITallinna FC Flora U191 : 1mängu ankeet protokoll
16.04 19:00JK Tallinna Kalev IIViimsi JK0 : 0mängu ankeet protokoll
17.04 16:00FC ElvaTartu JK Tammeka U215 : 0mängu ankeet protokoll
17.04 16:00JK Sillamäe Kalev IIFC Kuressaare3 : 0mängu ankeet protokoll
17.04 19:00Raasiku FC JokerTartu JK Welco2 : 0mängu ankeet protokoll
IX voor
22.04 19:00Tartu JK WelcoTallinna FC Flora U195 : 1mängu ankeet protokoll
23.04 13:00Tartu JK Tammeka U21Viljandi JK Tulevik II6 : 1mängu ankeet protokoll
24.04 13:00FC ElvaJK Tallinna Kalev II0 : 1mängu ankeet protokoll
24.04 16:00FC KuressaareRaasiku FC Joker4 : 1mängu ankeet protokoll
24.04 19:00Viimsi JKJK Sillamäe Kalev II1 : 4mängu ankeet protokoll
X voor
28.04 19:00Raasiku FC JokerFC Kuressaare3 : 3mängu ankeet protokoll
28.04 19:00Tartu JK Tammeka U21Viljandi JK Tulevik II3 : 0mängu ankeet protokoll
29.04 19:00JK Tallinna Kalev IIFC Elva1 : 0mängu ankeet protokoll
01.05 19:00JK Sillamäe Kalev IIViimsi JK2 : 1mängu ankeet protokoll
01.05 19:00Tallinna FC Flora U19Tartu JK Welco1 : 3mängu ankeet protokoll
XI voor
07.05 13:00Tallinna FC Flora U19Viljandi JK Tulevik II5 : 0mängu ankeet protokoll
07.05 19:00Viimsi JKJK Tallinna Kalev II3 : 2mängu ankeet protokoll
08.05 16:00FC KuressaareJK Sillamäe Kalev II6 : 0mängu ankeet protokoll
08.05 16:00Tartu JK WelcoRaasiku FC Joker3 : 1mängu ankeet protokoll
08.05 19:00Tartu JK Tammeka U21FC Elva0 : 1mängu ankeet protokoll
XII voor
13.05 19:00JK Tallinna Kalev IIFC Kuressaare1 : 2mängu ankeet protokoll
14.05 13:00Tartu JK Tammeka U21Viimsi JK4 : 1mängu ankeet protokoll
14.05 13:00Tartu JK WelcoViljandi JK Tulevik II2 : 1mängu ankeet protokoll
15.05 13:00FC ElvaTallinna FC Flora U195 : 2mängu ankeet protokoll
15.05 16:00Raasiku FC JokerJK Sillamäe Kalev II4 : 2mängu ankeet protokoll
XIII voor
22.05 16:00FC ElvaTartu JK Welco0 : 3mängu ankeet protokoll
22.05 16:00FC KuressaareTartu JK Tammeka U214 : 2mängu ankeet protokoll
22.05 16:00Viljandi JK Tulevik IIRaasiku FC Joker0 : 3mängu ankeet protokoll
22.05 19:00JK Sillamäe Kalev IIJK Tallinna Kalev II0 : 1mängu ankeet protokoll
22.05 19:00Viimsi JKTallinna FC Flora U193 : 1mängu ankeet protokoll
XIV voor
18.05 19:00FC KuressaareTallinna FC Flora U195 : 0mängu ankeet protokoll
25.05 19:00FC ElvaViljandi JK Tulevik II2 : 1mängu ankeet protokoll
25.05 19:00Tartu JK Tammeka U21JK Sillamäe Kalev II3 : 1mängu ankeet protokoll
25.05 19:00Tartu JK WelcoViimsi JK2 : 0mängu ankeet protokoll
26.05 19:00Raasiku FC JokerJK Tallinna Kalev II5 : 1mängu ankeet protokoll
XV voor
07.06 19:00JK Sillamäe Kalev IITallinna FC Flora U190 : 0mängu ankeet protokoll
07.06 19:00JK Tallinna Kalev IITartu JK Tammeka U211 : 2mängu ankeet protokoll
08.06 19:00FC ElvaRaasiku FC Joker2 : 4mängu ankeet protokoll
08.06 19:00FC KuressaareTartu JK Welco4 : 0mängu ankeet protokoll
08.06 19:00Viimsi JKViljandi JK Tulevik II4 : 1mängu ankeet protokoll
XVI voor
11.06 12:00Raasiku FC JokerTartu JK Tammeka U211 : 1mängu ankeet protokoll
11.06 12:00Tallinna FC Flora U19JK Tallinna Kalev II2 : 1mängu ankeet protokoll
12.06 12:00FC ElvaViimsi JK5 : 1mängu ankeet protokoll
12.06 12:00FC KuressaareViljandi JK Tulevik II12 : 0mängu ankeet protokoll
12.06 12:00Tartu JK WelcoJK Sillamäe Kalev II0 : 2mängu ankeet protokoll
XVII voor
31.05 19:00JK Tallinna Kalev IITartu JK Welco2 : 1mängu ankeet protokoll
02.07 13:00FC KuressaareFC Elva2 : 2mängu ankeet protokoll
03.07 13:00Tartu JK Tammeka U21Tallinna FC Flora U190 : 0mängu ankeet protokoll
03.07 16:00JK Sillamäe Kalev IIViljandi JK Tulevik II5 : 0mängu ankeet protokoll
03.07 19:00Viimsi JKRaasiku FC Joker1 : 0mängu ankeet protokoll
XVIII voor
07.07 19:00Raasiku FC JokerTallinna FC Flora U191 : 1mängu ankeet protokoll
08.07 19:00FC KuressaareViimsi JK6 : 0mängu ankeet protokoll
08.07 19:00Tartu JK WelcoTartu JK Tammeka U213 : 2mängu ankeet protokoll
10.07 13:00FC ElvaJK Sillamäe Kalev II3 : 2mängu ankeet protokoll
10.07 13:00Viljandi JK Tulevik IIJK Tallinna Kalev II0 : 6mängu ankeet protokoll
XIX voor
13.07 19:00Tallinna FC Flora U19Tartu JK Welco1 : 2mängu ankeet protokoll
14.07 19:00FC KuressaareTartu JK Tammeka U2110 : 3mängu ankeet protokoll
16.07 13:00Viimsi JKJK Sillamäe Kalev II2 : 1mängu ankeet protokoll
16.07 16:00FC ElvaRaasiku FC Joker3 : 0mängu ankeet protokoll
17.07 19:00JK Tallinna Kalev IIViljandi JK Tulevik II5 : 0mängu ankeet protokoll
XX voor
20.07 19:00JK Tallinna Kalev IIViimsi JK1 : 1mängu ankeet protokoll
20.07 19:00Tallinna FC Flora U19FC Elva0 : 1mängu ankeet protokoll
23.07 19:00Viljandi JK Tulevik IITartu JK Tammeka U210 : 4mängu ankeet protokoll
24.07 16:00JK Sillamäe Kalev IIFC Kuressaare4 : 1mängu ankeet protokoll
24.07 19:00Raasiku FC JokerTartu JK Welco2 : 0mängu ankeet protokoll
XXI voor
28.07 17:00Viljandi JK Tulevik IITallinna FC Flora U192 : 1mängu ankeet protokoll
30.07 19:00Raasiku FC JokerJK Sillamäe Kalev II4 : 4mängu ankeet protokoll
31.07 16:00Tartu JK WelcoFC Elva0 : 1mängu ankeet protokoll
31.07 19:00FC KuressaareJK Tallinna Kalev II3 : 1mängu ankeet protokoll
31.07 19:00Tartu JK Tammeka U21Viimsi JK4 : 0mängu ankeet protokoll
XXII voor
05.08 19:00JK Tallinna Kalev IIJK Sillamäe Kalev II2 : 4mängu ankeet protokoll
06.08 13:00Viljandi JK Tulevik IITartu JK Welco1 : 2mängu ankeet protokoll
07.08 19:00FC ElvaTartu JK Tammeka U210 : 0mängu ankeet protokoll
07.08 19:00FC KuressaareRaasiku FC Joker2 : 2mängu ankeet protokoll
03.09 13:00Viimsi JKTallinna FC Flora U195 : 0mängu ankeet protokoll
XXIII voor
11.08 19:00JK Tallinna Kalev IIRaasiku FC Joker3 : 3mängu ankeet protokoll
11.08 19:00Tallinna FC Flora U19FC Kuressaare0 : 5mängu ankeet protokoll
13.08 19:00FC ElvaViljandi JK Tulevik II7 : 2mängu ankeet protokoll
14.08 16:00Tartu JK WelcoViimsi JK0 : 0mängu ankeet protokoll
14.08 19:00JK Sillamäe Kalev IITartu JK Tammeka U212 : 1mängu ankeet protokoll
XXIV voor
17.08 19:00FC KuressaareTartu JK Welco8 : 3mängu ankeet protokoll
17.08 19:00Viimsi JKFC Elva1 : 3mängu ankeet protokoll
18.08 19:00JK Sillamäe Kalev IITallinna FC Flora U194 : 1mängu ankeet protokoll
18.08 19:00Raasiku FC JokerViljandi JK Tulevik II6 : 1mängu ankeet protokoll
18.08 19:00Tartu JK Tammeka U21JK Tallinna Kalev II4 : 1mängu ankeet protokoll
XXV voor
20.08 19:00FC ElvaFC Kuressaare2 : 1mängu ankeet protokoll
21.08 16:00Tartu JK Tammeka U21Raasiku FC Joker4 : 1mängu ankeet protokoll
21.08 16:00Tartu JK WelcoJK Sillamäe Kalev II2 : 1mängu ankeet protokoll
22.08 19:00JK Tallinna Kalev IITallinna FC Flora U195 : 1mängu ankeet protokoll
06.09 18:00Viljandi JK Tulevik IIViimsi JK0 : 3mängu ankeet protokoll
XXVI voor
24.08 19:00FC KuressaareViljandi JK Tulevik II2 : 0mängu ankeet protokoll
24.08 19:00Raasiku FC JokerViimsi JK3 : 1mängu ankeet protokoll
25.08 18:45JK Sillamäe Kalev IIFC Elva0 : 2mängu ankeet protokoll
25.08 19:00Tallinna FC Flora U19Tartu JK Tammeka U210 : 0mängu ankeet protokoll
02.09 19:00Tartu JK WelcoJK Tallinna Kalev II4 : 3mängu ankeet protokoll
XXVII voor
28.08 16:00FC ElvaJK Tallinna Kalev II2 : 0mängu ankeet protokoll
28.08 18:00Tartu JK Tammeka U21Tartu JK Welco2 : 0mängu ankeet protokoll
28.08 19:00Viimsi JKFC Kuressaare2 : 2mängu ankeet protokoll
29.08 18:30Viljandi JK Tulevik IIJK Sillamäe Kalev II0 : 6mängu ankeet protokoll
29.08 19:00Tallinna FC Flora U19Raasiku FC Joker0 : 1mängu ankeet protokoll
XXVIII voor
07.09 19:00Raasiku FC JokerTallinna FC Flora U191 : 3mängu ankeet protokoll
10.09 13:00JK Tallinna Kalev IIFC Elva1 : 0mängu ankeet protokoll
10.09 19:00Tartu JK WelcoTartu JK Tammeka U213 : 1mängu ankeet protokoll
11.09 16:00FC KuressaareViimsi JK1 : 2mängu ankeet protokoll
11.09 16:00JK Sillamäe Kalev IIViljandi JK Tulevik II1 : 0mängu ankeet protokoll
XXIX voor
14.09 17:45FC ElvaJK Sillamäe Kalev II3 : 0mängu ankeet protokoll
14.09 17:45Viljandi JK Tulevik IIFC Kuressaare1 : 5mängu ankeet protokoll
14.09 19:00Viimsi JKRaasiku FC Joker0 : 5mängu ankeet protokoll
15.09 19:00JK Tallinna Kalev IITartu JK Welco3 : 2mängu ankeet protokoll
15.09 19:00Tartu JK Tammeka U21Tallinna FC Flora U193 : 0mängu ankeet protokoll
XXX voor
17.09 13:00FC KuressaareFC Elva1 : 2mängu ankeet protokoll
18.09 16:00JK Sillamäe Kalev IITartu JK Welco3 : 2mängu ankeet protokoll
18.09 18:00Raasiku FC JokerTartu JK Tammeka U211 : 0mängu ankeet protokoll
18.09 19:00Tallinna FC Flora U19JK Tallinna Kalev II0 : 2mängu ankeet protokoll
18.09 19:00Viimsi JKViljandi JK Tulevik II6 : 0mängu ankeet protokoll
XXXI voor
23.09 19:00Tartu JK WelcoFC Kuressaare1 : 2mängu ankeet protokoll
24.09 13:00Viljandi JK Tulevik IIRaasiku FC Joker2 : 3mängu ankeet protokoll
25.09 13:00FC ElvaViimsi JK2 : 0mängu ankeet protokoll
25.09 19:00JK Tallinna Kalev IITartu JK Tammeka U212 : 3mängu ankeet protokoll
26.09 19:00Tallinna FC Flora U19JK Sillamäe Kalev II1 : 0mängu ankeet protokoll
XXXII voor
30.09 19:00Raasiku FC JokerJK Tallinna Kalev II0 : 1mängu ankeet protokoll
01.10 13:00Viljandi JK Tulevik IIFC Elva2 : 4mängu ankeet protokoll
01.10 16:00FC KuressaareTallinna FC Flora U195 : 1mängu ankeet protokoll
02.10 13:00Tartu JK Tammeka U21JK Sillamäe Kalev II4 : 5mängu ankeet protokoll
02.10 19:00Viimsi JKTartu JK Welco0 : 1mängu ankeet protokoll
XXXIII voor
13.10 19:00Tallinna FC Flora U19Viimsi JK2 : 2mängu ankeet protokoll
16.10 13:00Raasiku FC JokerFC Elva2 : 3mängu ankeet protokoll
16.10 13:00Tartu JK Tammeka U21FC Kuressaare3 : 5mängu ankeet protokoll
16.10 16:00JK Sillamäe Kalev IIJK Tallinna Kalev II2 : 4mängu ankeet protokoll
16.10 16:00Tartu JK WelcoViljandi JK Tulevik II7 : 0mängu ankeet protokoll
XXXIV voor
22.10 13:00Tallinna FC Flora U19Viljandi JK Tulevik II- : 0mängu ankeet protokoll
23.10 13:00FC ElvaTartu JK Welco0 : 0mängu ankeet protokoll
23.10 13:00JK Sillamäe Kalev IIRaasiku FC Joker2 : 2mängu ankeet protokoll
23.10 16:00Viimsi JKTartu JK Tammeka U214 : 2mängu ankeet protokoll
23.10 19:00JK Tallinna Kalev IIFC Kuressaare0 : 0mängu ankeet protokoll
XXXV voor
26.10 19:00Viimsi JKJK Tallinna Kalev II3 : 1mängu ankeet protokoll
29.10 13:00FC ElvaTallinna FC Flora U190 : 0mängu ankeet protokoll
29.10 13:00Viljandi JK Tulevik IITartu JK Tammeka U212 : 7mängu ankeet protokoll
30.10 15:00FC KuressaareJK Sillamäe Kalev II+ : -mängu ankeet protokoll
30.10 16:00Tartu JK WelcoRaasiku FC Joker7 : 1mängu ankeet protokoll
XXXVI voor
06.11 13:00JK Sillamäe Kalev IIViimsi JK3 : 4mängu ankeet protokoll
06.11 13:00Raasiku FC JokerFC Kuressaare2 : 2mängu ankeet protokoll
06.11 13:00Tartu JK Tammeka U21FC Elva5 : 0mängu ankeet protokoll
06.11 13:00Viljandi JK Tulevik IIJK Tallinna Kalev II0 : 3mängu ankeet protokoll
06.11 16:00Tartu JK WelcoTallinna FC Flora U193 : 1mängu ankeet protokoll
 












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.