21

04.2019

11:16

Naiste Meistriliiga esikolmik jätkas võidukalt

Naiste Meistriliiga 3. voorus said võidud kirja täiseduga jätkavad Pärnu JK, FC Flora ja JK Kalev, oma punktiarve avas SK 10 Premiumi naiskond.

Pärnu läks koduväljakul vastamisi Tartu JK Tammekaga, kelle vastupanu suudeti murda teisel poolajal ja võeti 3:0 võit. Kaks väravat sai kirja Ketlin Saar, ühe tabamuse lisas Ulrika Tülp.

Tallinna FC Flora võõrustas Sportland Arenal Põlva FC Lootost ning teenis 7:1 võidu. Flora viis juba neljandal minutil juhtima Mari Liis Lillemäe, kes sai lõpuks kirja kübaratriki. Kaks väravat lisas vahetusest sekkunud Anastasia Dodeltseva ning korra said jala valgeks Valeria Liik ja Maarja Saulep. Lootose värava autoriks oli Kärt Hüdsi.

Tallinna JK Kalevi vastaseks oli JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskond, kelle vastu võeti tänu avapoolajal löödud väravatele 4:0 võit. Mängu resultatiivseim oli kahe tabamusega Emma Treiberg (pildil), ühe värava lisasid Kadri-Ann Valgeväli ja Mari Abel. Pildigaleriid kohtumisest saab näha Soccernet.ee portaalis.

Vooru viimases mängus kohtusid Saku Sporting ja Tartu SK 10 Premium. Kahe vooru järel oli mõlemal naiskonnal punktiarve avamata. Omavahelises kohtumises saatis edu SK 10 naiskonda, kes võttis 2:0 võidu tänu heale viimasele veerandtunnile. Avavärava autoriks oli Renita Roopalu, penaltipunktilt oli täpne Diana Belolipetskaja.

Pärnu, Flora ja Kalev jätkavad liigatabelis üheksa punktiga. Neljandal kohal on nelja punktiga Tartu Tammeka. SK 10 tõusis kolme punktiga viiendale kohale. Neile järgneb Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskond, kellel kirjas üks punkt. Punktideta on hetkel Saku Sporting ja Põlva Lootos.