25

04.2024

11:45

Naiste karikavõistluste poolfinaalis lähevad vastamisi mullused poolfinalistid

Täna, 25. aprillil Eesti Jalgpalli Liidu ruumides toimunud loosimisel selgusid naiste karikavõistluste poolfinaalpaarid.

Pingeliste veerandfinaalide järel on karika nimel võistlustules veel neli naiskonda, kes kõik pallivad igapäevaselt Meistriliigas.

Esimese võistluspaarina viis loos vastamisi suurrivaalid Tallinna FC Flora ja Saku Sportingu. Naiskonnad madistasid poolfinaalis ka möödunud aastal – toona võidutses Sporting tulemusega 2:1 ning jättis valitseva karikavõitja finaali ukse taha. Finaalis teenis Sporting klubi ajaloo esimese naiste karikavõidu.

Teises kohtumises selgitavad finalisti JK Tallinna Kalev ja JK Tabasalu. Möödunud aastal jäi Tabasalu napilt finaali ukse taha, kui Tartu Tammeka naiskonnale alistuti 0:1, Kalev alistus samale vastasele veerandfinaalis. Kuigi Kalev ja Tabasalu on Meistriliigast tuttavad vastased, kohtutakse karikasarjas esmakordselt.

Karikavõistluste poolfinaalide toimumisaegadest annab jalgpalliliit teada esimesel võimalusel.

Naiste karikavõistluste poolfinaalide paarid:

Tallinna FC Flora (ML)– Saku Sporting (ML)
JK Tallinna Kalev (ML) –  JK Tabasalu (ML)

Pildil Sportingu mängija Emma Treiberg ja Flora mängija Siret Räämet. Foto: Katariina Peetson/jalgpall.ee