28

03.2024

21:28

VIDEO | Kolmeväravalise võidu noppinud Viimsi Qarabag teenis Coolbet saaliliigas kolmanda koha

Täna, 28. märtsi õhtul selgus Coolbet saaliliigas kolmanda koha võitja, kui Viimsi Qarabag alistas teise poolaja tabamuste toel Tartu vald Ravens Futsali tulemusega 3:0

Esimene poolaeg oli mängupildiliselt liikuv ning meeskonnad mängisid kui võrdne võrdsega. Seda tõestab ka vaheajaseis, mil Viimsi ja Ravens Futsal lahkusid väljakult väravateta viigiseisul. Mõlemale pakuti suurepäraseid võimalusi, kuid kumbki meeskond tekkinud olukordi sajaprotsendiliselt ära ei lahendanud.

Teise poolaja alguses teenis Ravens Futsal vabalöögi, kuid tulemust see endaga kaasa ei toonud. Viimsi endale sama eksimust ei lubanud ning vabalöök tõi neile tulemuse 30. minutil: Edwin Stüfi, Vitalii Katerynini ja Jüri Dmitrenko hea söödukombinatsiooni järel lõi viimane palli kindlalt väravavõrku ning viis meeskonna juhtpositsioonile.

Viimsi edu kasvas 35. minutil, kui vastasele survet avaldanud Katerynin nende söödu vahelt lõikas ning olukorra lahendas. Teise täpse tabamuse toel kogus Viimsi üha rohkem enesekindlust ning kiirelt jõuti ka kolmanda väravani. Taaskord näitas resultatiivsust Katerynin, kes Ravensi lendava väravavahi aega oskuslikult ära kasutas ning nahkkera tühja väravasse saatis.

Vaata kohtumise tipphetki siit:

Vastasele kolm väravat löönud Viimsi Qarabag teenis võiduga teist aastat järjest Coolbet saaliliigas pronksmedalikoha.

Viimsi Qarabag teenis Tartu vald Ravens Futsali üle kolmeväravalise võidu. Foto: Katariina Peetson/jalgpall.ee