20

05.2023

12:09

JÄRELVAADATAV | Cosmos võib täna kindlustada Coolbet saaliliiga meistritiitli

Coolbet saaliliigas peetakse laupäeval, 20. mail Tallinna FC Cosmose ja Sillamäe FC NPM Silmeti vahel finaalseeria kolmas mäng. Mulluse meistri Cosmose võidu korral kindlustavad nad sellega endale järjekordse meistritiitli.

Kohtumise avavile kõlab 19.30 Kiili spordihoones. Mängu kohtunikud on Andrei Karhu ja Kristjan Lukk, keda abistab Stella Tukia.

Kolme võiduni peetavas finaalseerias hoiab enne laupäevast kohtumist 2:0 edu Cosmos. Esimeses vastasseisus teenis Cosmos 6:1 võidu, teises jäädi peale 4:1.

Kohtumist kommenteerib Kervin Kull.

Cosmos võitis tänavuse põhiturniiri, edestades nelja punktiga lähimat konkurenti. Veerandfinaalides saadi vastaseks JK Kohila, kes kahes kohtumises 7:3, 6:3 alistati. Poolfinaalides läks Cosmos vastamisi Tartu Ravensi meeskonnaga, kelle üle kindalt 10:1, 6:3 kaks võitu teeniti.

Silmet saavutas tänavusel põhiturniiril kolmanda koha. Veerandfinaalis tuli vastu Narva United FC, keda võideti suureskooriliselt 12:5, 11:5. Poolfinaalides peeti maha tasavägised võitlused Viimsi FC Smsrahaga, kus esimeses mängus näitas penaltiseerias 4:3 paremust Viimsi, teised kaks kohtumist võitis 4:2, 4:3 Silmet.