14

04.2024

19:05

Flora teenis teise järjestikuse viieväravalise võidu, Tabasalu ja Ararat avasid punktiarve

Sel nädalavahetusel, 13. ja 14. aprillil pandi pall mängu kolmes naiste Meistriliiga 2. vooru kohtumises. Väljakult lahkusid võidukalt Tallinna Flora, Tabasalu ja Tallinna Ararat.

Tallinna FC Flora teenis teist mängu järjest viieväravalise võidu, kui Tartu JK Tammeka alistati võõrsil tulemusega 5:0. 25. minutil Kristina Teerni tabamusest juhtima läinud naiskond kasvatas vaheajaks edu kolmeväravaliseks: lisaks Teernile skooris kahel korral Lisette Tammik. 68. minutil avas selle hooaja väravaarve Kelly Rosen ning 87. minutil otsustas kohtumise lõpptulemuse Tammik, saades kirja esimese kübaratriki. Kahe mänguga on Flora võtnud kaks võitu ning jätkab täiseduga, Tammekal on kirjas üks võit ja kaotus.

Eelmises voorus neli väravat löönud Viimsil tuli sel korral hoopis enda väravavõrgust neli palli korjata, kui mullune tabelinaaber JK Tabasalu alistas naiskonna tulemusega 4:0. Tabasalu sahistas mõlemal poolajal võrku kahel korral: esimesel poolajal oli kahe tabamusega täpne Anette Salei, 56. minutil kasvatas naiskonna eduseisu Anne-Grethe Pajuviidik ning lõpptabamuse vormistas Laada Tereštšenkova kohtumise 66. minutil. Mõlemal naiskonnal on kahe vooru järel kirjas üks võit.

Liiga uus tulija Tallinna FC Ararat võõrustas koduväljakul Põlva FC Lootost, kelle üle teeniti kindel 4:0 võit. Esimese poolaja viimasel minutil läks naiskond Anastasija Južaninova väravast juhtima. Teise poolaja alguses teeniti penaltilöök, mille realiseeris Darja Uzjukina. Uzjukina oli resultatiivne ka 74. minutil, lüües Ararati kolmanda värava. Kirsi pani tordile Luiza Gjazaryan, kes vormistas Ararati neljaväravalise võidu.  Ararat avas võiduarve ning teenis oma esimesed kolm punkti, Lootos on kahe vooru järel punktideta.

Kuna Saku Sporting oli nädalavahetusel võistlustules Balti liigas, mängib naiskond oma 2. vooru kohtumise JK Tallinna Kalevi vastu 21. aprillil kell 19.00 Raja jalgpallihallis. Meistriliiga 3. vooru kohtumistega alustatakse kolmapäeval, 17. aprillil.

Pildi keskel Tallinna FC Flora eest kübaratriki kirja saanud Lisette Tammik. Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee