A. Le Coq Premium liiga
Võistkond | Mänge | Võite | Viike | Kaotusi | Väravad | Punkte | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tallinna FCI Levadia | 16 | 12 | 3 | 1 | 37:6 | 39 | |
2 | Tallinna FC Flora | 17 | 9 | 5 | 3 | 30:19 | 32 | |
3 | Nõmme Kalju FC | 15 | 8 | 5 | 2 | 29:16 | 29 | |
4 | Paide Linnameeskond | 17 | 9 | 1 | 7 | 26:19 | 28 | |
5 | JK Narva Trans | 15 | 5 | 3 | 7 | 22:33 | 18 | |
6 | Tartu JK Tammeka | 14 | 4 | 4 | 6 | 18:17 | 16 | |
7 | JK Tallinna Kalev | 17 | 4 | 4 | 9 | 20:34 | 16 | |
8 | Pärnu JK Vaprus | 15 | 3 | 4 | 8 | 15:27 | 13 | |
9 | FC Kuressaare | 14 | 3 | 4 | 7 | 18:30 | 13 | |
10 | FC Nõmme United | 14 | 2 | 3 | 9 | 9:23 | 9 |
-
17. Voor
28.06.2024 kell 20:00
-
17. Voor
28.06.2024 kell 19:00
-
17. Voor
28.06.2024 kell 19:00
-
16. Voor
19.06.2024 kell 19:00
-
16. Voor
19.06.2024 kell 18:00
-
16. Voor
19.06.2024 kell 18:00
-
16. Voor
18.06.2024 kell 18:00
-
16. Voor
18.06.2024 kell 18:00
-
15. Voor
16.06.2024 kell 14:00
-
15. Voor
16.06.2024 kell 12:00
-
15. Voor
15.06.2024 kell 14:00
-
15. Voor
15.06.2024 kell 12:00
-
15. Voor
15.06.2024 kell 12:00
-
14. Voor
02.06.2024 kell 20:00
-
14. Voor
02.06.2024 kell 14:30
-
14. Voor
01.06.2024 kell 19:00
-
14. Voor
01.06.2024 kell 14:30
-
14. Voor
31.05.2024 kell 20:00
-
13. Voor
29.05.2024 kell 19:00
-
13. Voor
29.05.2024 kell 19:00
-
Koht Nimi Klubi Väravaid 1 Mark Anders Lepik 13 2 Promise Oluwatobi Emmanuel David 12 3 Robi Saarma 10 4 Felipe Felicio Silva Reis 8 5 Alex Matthias Tamm 8 6 Ahmed Adebayo Basher 7 7 Sergo Kukhianidze 7 8 Richie Ephraim Musaba 6 9 Märten Pajunurm 5 10 Kevin Kauber 5 -
Koht Nimi Klubi Sööte 1 Joao Pedro De Moura Siembarski 6 2 Pavel Marin 5 3 Karl Rudolf Õigus 5 4 Henrik Ojamaa 5 5 Mark Anders Lepik 4 6 Pierre Landry Kabore 4 7 Nikita Mihhailov 4 8 Richie Ephraim Musaba 4 9 Ioan Yakovlev 4 10 Mattias Männilaan 3 -
Võistkond Keskmine -
Võistkond Kokku Keskmine -
Võistkond Kokku Keskmine -
Koht Nimi Klubi Väravaid Sööte Kokku 1 Mark Anders Lepik 13 4 17 2 Promise Oluwatobi Emmanuel David 12 3 15 3 Robi Saarma 10 3 13 4 Felipe Felicio Silva Reis 8 2 10 5 Richie Ephraim Musaba 6 4 10 6 Ahmed Adebayo Basher 7 2 9 7 Alex Matthias Tamm 8 0 8 8 Sergo Kukhianidze 7 1 8 9 Pierre Landry Kabore 4 4 8 10 Joao Pedro De Moura Siembarski 2 6 8