12

04.2023

18:23

Järelvaadatav│Tipneri karikavõistlustel selgitavad poolfinalisti JK Tabasalu ja FC Tallinn

Täna, 12. aprillil kell 19.00 lähevad Tipneri karikavõistluste veerandfinaalis vastamisi JK Tabasalu ja FC Tallinn. Mängust vahendab otsepilti jalgpall.ee.

JK Tabasalu ja FC Tallinna vastasseis tõotab tulla väga põnev: tegemist on tänavuseks hooajaks Esiliigasse tõusnud meeskondadega, kes olid mullu Esiliiga B tiitliheitluses teineteise suurimad konkurendid. Otsustav viimase vooru mäng kujunes tõeliseks trilleriks: Tabasalu, kellele piisanuks tiitli teenimiseks viigist, lõi 1:1 värava 90. minutil, ent kolm minutit hiljem jõudis FC Tallinn otsustava võiduväravani. 2023. aastal meeskonnad veel kohtunud ei ole.

Tabasalu Arenal pannakse pall mängu kell 19.00 ning kohtumisele saab otsepildis kaasa elada jalgpall.ee vahendusel. Mängu peakohtunik on Jagnar Jakobson, teda abistavad äärtel Silver Kõiv ja Sten Klaasen ning neljanda kohtunikuna tegutseb Voiteh Karnatsevitš.