14

11.2021

15:38

JÄRELVAADATAV│FCI Levadia alistas Tallinna Kalevi ja kindlustas koha veerandfinaalis

Evald Tipneri karikavõistluste kaheksandikfinaalis sai kindla võidu kirja Tallinna FCI Levadia, kui Tallinna Kalev alistati 3:0.

Suurema osa avapoolajast õnnestus Esiliiga tipus oleval Kalevil Premium liiga liidri kuival hoida, kuid Levadial õnnestus skoor avada 40. minutil. Marko Putincanin suutis saata võrku Ernest Agyiri kõrge tsenderduse.

Putincanin oli ka see, kes suurendas 63. minutil Levadia eduseisu. Serblasest poolkaitsja realiseeris väravaks Zakaria Beglarishvili nurgalöögi. Juba seitse minutit hiljem oli tablool Levadia kolmeväravaline edu ja sel korral oli tabamuse autoriks Beglarishvili. Putincanini sööt leidis kaitseliini eest Beglarishvili, kes mängis vastased osavalt üle, möödus väravavahist ja lükkas palli tühja võrku. Rohkem väravaid kohtumises ei sündinud ning Levadia kindlustas võiduga koha veerandfinaalis.