11

08.2022

11:31

VIDEO│Flora jäi koduväljakul alla Gintrale

Naiste Balti liigas toimunud kohtumises alistas Leedu klubi FK Gintra Lilleküla harjutusväljakul 2:0 Tallinna FC Flora ja kindlustas sellega liigavõidu.

Gintra asus kohtumist juhtima kümnendal minutil, kui viiekastist lükkas palli võrku Miracle Porter. Mängu teine värav sündis 65. minutil, kui Algimante Mikutaite tsenderdusena tulnud pall lendas tagumisest postist sisse. Rohkem tabamusi ei sündinud ning Leedu klubi võttis võidu ja kindlustas täiseduga ka liigavõidu.

Floral on Balti liigas jäänud pidada veel üks kohtumine, kui vastamisi tuleb minna Leedu klubi MFA Žalgirisega. Mäng oleks pidanud toimuma 4. augustil, ent lükkus edasi vastaste koroonamurede tõttu. Uus toimumisaeg on selgumisel. Praeguse seisuga hoiab Flora kuue punktiga tabelis teist kohta.