07

11.2022

12:24

VIDEOD│Cosmos alistas Coolbet saaliliigas Ravensi ja jätkab täiseduga

Nädalavahetusel peeti Coolbet saaliliigas kolmanda vooru kohtumisi, kui Tallinna FC Cosmos teenis kindla võidu Tartu Ravensi üle ja jätkab ainsa meeskonnana täiseduga.

Enne kohtumist olid nii Cosmos kui ka Ravens võitnud oma mõlemad mängud ning Ravens oli tänu paremale väravate vahele ka tabeli tipus. Omavahelises vastasseisus pani oma paremus maksma siiski mullune meister Cosmos, kes juba avapoolaja lõpuks juhtis 5:1. Teisel poolajal pakkus Tallinna klubi tõelise väravatesaju ning võttis lõpuks 13:3 võidu. Nelja väravaga säras Cosmose poolelt Marek Naal. Cosmos hoiab üheksa punktiga tabelis esikohta, Ravens langes kaotusega viiendale tabelireale.

Teisel kohal paikneb Narva United FC, kes koduväljakul alistas FC Jõgeva Wolvesi 7:3. Dmitri Šelehhov viis Narva seitsmenda minuti keskel juhtima ja kuigi Wolves viigistas läbi Eduard Kovbasnjuki, kuulus avapoolaeg siiski kodumeeskonnale, kui seis oli 4:1. Jõgeva hingas teisel poolajal küll Narvale kuklasse, kui jõudis vaid ühe värava kaugusele, ent mängu lõpp kuulus siiski Narvale. Tabelisse on meeskond kogunud seitse punkti, Wolves ei ole senise kolme kohtumisega veel punktiarvet avanud.

Seitsme punktiga on esikolmikus ka Sillamäe FC NPM Silmet, kui viimati teeniti 5:3 võit Jõhvi FC Phoenixi üle. Silmet avas skoori juba teisel minutil ning rohkem tagasi ei vaadanud. Phoenix suutis küll teisel poolajal kaotusseisu minimaalseks mängida, ent Silmet vormistas lõppseisu ligi kümme minutit enne kohtumise lõppu. Silmet hoiab praeguse seisuga kinni kolmandast kohtas, Phoenix on kolme punktiga kaheksandal positsioonil.

Aruküla Radius avas Coolbet saaliliigas oma punktiarve, kui võõrsil mängiti 4:0 üle JK Kohila. Mänguskoor avati esimese poolaja keskpaigas läbi Kohila omavärava ning eduseisu suurendas 18. minutil Mikk Sillaste. Teise poolaja alguses lõi Hans-Kristjan Aasma iluvärava, kui saatis oma väljakupoolelt palli kõrge kaarega üle Kohila väravavahi Madis Rajando. Lõppskoori vormistas Rando Randjõe. Radius hoiab kolme punktiga kuuendat kohta, Kohila on samade punktidega kaheksandal positsioonil.

Neljandal tabelireal paiknev Viimsi FC Smsraha teenis 4:0 võidu Rummu Dünamo üle. Skoori avas 15. minutil Ervin Stüf ning kübaratriki sai lõpuks Viimsi poolelt kirja Edwin Stüf, kes vormistas lõppseisu poolteist minutit enne kohtumise lõppu. Viimsi on kolme vooruga kirja saanud kaks võitu ja ühe kaotuse. Rummu meeskond ei ole seniste mängudega punktiarvet avanud ja asub eelviimasel ehk üheksandal kohal.

Pildil Silmeti meeskond. Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee