31

10.2022

13:20

VIDEOD│Coolbet saaliliigas jätkavad täiseduga Ravens ja Cosmos

Coolbet saaliliigas peeti möödunud nädalavahetusel teise vooru kohtumisi. Tabeli tipus paiknevad Tartu Ravens Futsal ja Tallinna FC Cosmos, kes on senised voorud läbinud täiseduga.

Tartu Ravens Futsal kohtus võõrsil Aruküla Radiusega, kelle vastu teeniti kindel 7:2 võit. Esimene poolaeg võideti kolmeväravalise eduga ning kuigi Arukülal õnnestus teisel poolajal kahel korral võrku sahistada, vastas Ravens neljaga. Ravens asub kuue punktiga liigatabeli tipus, Aruküla punktiarve on avamata.

Möödunud hooaja kahe parima meeskonna vastasseis lõppes taaskord Tallinna FC Cosmose võiduga, kui 4:2 oldi üle Viimsi FC Smsrahast. Esimene poolaeg lõppes 1:1 viigiga ning seejärel läks Viimsi 2:1 juhtima, ent Cosmos toibus kiiresti ning pööras kaotusseisu võiduks. Cosmos paikneb tabelis kuue punktiga teisel kohal, Smsraha arvel on seni üks võit ja üks kaotus.

Hooaja esimese võidu teenis JK Kohila, kes oli 4:1 üle FC Jõgeva Wolvesist. Avapoolaja 1:0 võitnud Kohila pani teiseks poolajaks sisse järgmise käigu ning tõi tabloole neljaväravalise eduseisu. Kuigi mõned minutid enne lõppu õnnestus Wolvesil üks tagasi lüüa, ei olnud meeskond rohkemaks suuteline.

Vooru ühes kõige tasavägisemas mängus sai hooaja esimese võidu Jõhvi FC Phoenix, kes oli 5:4 üle Rummu Dünamost. Kuigi esimene poolaeg õnnestus Phoenixil 3:2 võita, tuli Rummu teisel poolajal mängu tagasi ning tõi tabloole 4:3 eduseisu. Viigiväravani jõudis Phoenix pea viis minutit enne kohtumise lõppu ning võiduvärava löömise hetkel oli mängida jäänud vähem kui minut. Rummu punktiarve on kahe vooru järel avamata, Phoenix paikneb kolme punktiga kuuendal kohal.

Vooru ainus viik sündis Sillamäel, kui Sillamäe FC NPM Silmeti ja Narva United FC vaheline kohtumine lõppes seisuga 3:3. Kui esimese poolaja võitis 1:0 Narva United, siis teisel poolajal saatis edu Silmetit. Sillamäe meeskond oli väga lähedal 3:2 võidule, ent kohtumise lõpus õnnestus Narval viigiväravani jõuda. Tabelis paiknevad meeskonnad teineteise kõrval - Narva United kolmandal ja Silmet neljandal real.