01

05.2018

17:43

VIDEOD: Kuressaare sepistas Tammeka vastu üllatusvõidu, intervjuud Koppelilt ja Valmaselt

Täna alanud Premium liiga 12. voorus alistas FC Kuressaare võõrsil 2:1 Tartu Tammeka.

Sepa staadionil avas juba üheksandal minutil mänguskoori Tõnis Koppel, 20. minutil viis Sander Laht Kuressaare 2:0 ette. Tartu poolt skooris teisel poolajal Mart Paul Preiman, kuid see ei päästnud tartlasi 1:2 kaotusest.

Kuressaare kaitsja Elari Valmas ütles, et mängu algus läks plaanipäraselt ning viimastes mängudes on muudetud taktikalist liikumist ja ka muid faktoreid.

Tammeka peatreener Kaido Koppel nentis, et tartlaste mäng täna ei õnnestunud. Tema sõnul suutsid Kuressaare mehed oma võimalused ära kasutada, samas kui Tammeka oma šansse ei realiseerinud.