18

04.2022

10:36

VIDEOD | Kalevi esimesed punktid ja tabeli keskmike tugev vastupanu

Premium liiga 8. mänguvoorus peeti 5 kohtumist. JK Tallinna Kalev suutis teenida enda hooaja esimesed punktid, kui mängiti 1:1 viiki Tallinna JK Legioniga.

Kohtumist läks 19. minutil juhtima Kalev, kui Hannes Anier suutis Yoan Jakovlevi vasakult äärelt tulnud tsenderduse võrku panna. Kõigest kaheksa minutit hiljem suutis Legion aga mänguseisu viigistada, kui Kalevi enda mänguehitamise lohakusest anti Legionile enda väljaku kolmandikul pall ära ning ei suudetud Nikita Grankini löögile ette jõuda. Rohkem väravaid ei tulnud ning 1:1 seisuga mäng ka lõppes.

Järjekordsed kolm punkti kirjutas tabelisse Tallina FC Flora, kes alistas võõrsil Pärnu JK Vapruse. Mängu esimese värava lõi penaltipunktilt Sergei Zenjov ning teise poolaja keskel vormistas lõppseisu ära Rauno Alliku.

JK Narva Trans võõrustas kodusel Fama staadionil Paide Linnameeskonda. Äärmiselt tasavägiselt kulgenud mängus läks 28. minutil Paide Kaimar Saagi väravast mängu juhtima. 54. minutil oli Narval mänguseisu viigistamiseks kasutada penalti, kuid Mihkel Aksalu suutis Volodymyr Priyomovi löögi tõrjuda. 88. minutil lõi Kristofer Piht Paide kasuks 2:0 värava ning kuigi Denys Dedechko suutis üleminutitel ühe värava Transi jaoks tagasi lüüa, siis rohkem mängu muutmiseks jäi ajast puudu.

Kergemat sorti üllatustulemuse sepistas Tartu JK Tammeka, kes viigistas 1:1 kodusel Sepa staadionil Nõmme Kalju FC-ga. Esimese poolaja Igor Subbotini penaltist läks Kalju küll juhtima, kuid teise poolaja surve kandis Tammekal vilja ning mängu 89. minutil suudeti Kevin Mätase pealöögist endale viigipunkt teenida.

Tallinna FCI Levadia ja FC Kuressaare kohtumises osutas Kuressaare kolmveerand mängust tiitlikaitsjale südikat vastupanu, kuid 75. minutil suutis Levadia siiski kaitsemüürist läbi pugeda. Zakaria Beglarishvili pealöök tõi Levadiale lõpuks 1:0 võidu.