09

07.2017

10:49

VIDEOD: FCI suutis koduväljakul Tammeka alistada, intervjuud

Premium liiga 18. vooru kohtumises võõrustas FCI Tallinn Lasnamäel Tartu Tammekat. Mängus, kus nähti kolme penaltilööki, suutis FCI võtta 2:1 võidu.

Mäng algas mõlema meeskonna jaoks võimalusega skoor avada - esmalt pääses Eino Puri hästi vastaste kasti, kuid ei suutnud palli Matvei Igonenist mööda lükata ning esimese poolaja keskel raksatas Aleksandr Volodini löök latti.

Skoor avati 27. minutil, kui Tammeka kaitsja Kevin Anderson õnnetult palli enda väravasse suunas. Mõned minutid hiljem läks tartlaste jaoks seis veelgi keerulisemaks, kui Kaarel Kiidron mängis karistusalas palli käega ning kohtunik Kristo Tohver määras penalti. Seda asus lööma Sergey Tumasyan, kelle löögi Karl Johan Pechter esialgu tõrjus, kuid kohtunikud fikseerisid, et Tammeka väravavaht liikus liiga vara väravajoonelt ära. Teise löögi suutis FCI mängumees siiski väravasse toimetada ning tegi seisuks 2:0.

Vaid paar minutit hiljem oli Tammekal võimalus omakorda penaltit lööma asuda, kui Volodin võttis karistusalas maha Martin Jõgi. Kiidron realiseeris löögi kindlalt ning vähendas Tartu kaotusseisu.

Teisel poolajal kumbki meeskond enam väravani ei jõudnud ning tänu avapoolajal löödud väravatele teenis võidu FCI.

Vaata videokokkuvõttest mängu väravaid ja parimaid momente. Lisaks mängujärgsed intervjuud Kaarel Kiidroni ja Dmitri Krugloviga.