30

08.2022

14:11

VIDEO | Levadia U21 võttis koduväljakul suure võidu

Esiliiga 25. mänguvoorus käisid väljakul kõik kümme võistkonda. Eriti suureskoorilise võidu sai kirja Tallinna FCI Levadia U21, kes alistas koduväljakul Pärnu Jalgpalliklubi.

Levadia U21 suutis juba esimese poolajaga tekitada tabloole 3:0 eduseisu. Kuigi Igor Mohhov lõi 56. minutil Pärnu poolelt ühe tagasi, lõi Levadia omakorda veel neli väravat ja võttis kodus kindla 7:1 võidu. Kahe väravaga särasid nii Patrik Kristal kui Nikita Dronov.

Paide Linnameeskond U21 võõrustas Paide linnastaadionil FC Elvat. Vägagi tasavägises mängus otsisid võimalusi mõlemad pooled, kuid esimesel poolajal ei suutnud kumbki neid väravateks realiseerida. Mängu murdehetk saabus 58. minutil, kui Paide U21 viis juhtima Herol Riiberg. 2:0 lõppseisu vormistas 88. minutil Simon Usar.

Väike üllatus leidis aset Jõhvis, kui kohalik Ida-Virumaa FC Alliance suutis tabeli tipus asuva Tallinna FC Flora U21 võistkonna vaid punktiga lahkuma sundida. Kuigi Ott-Oskar Valdaru skooris esimesel poolajal kaks korda, läks Alliance poolajapausile minimaalses 1:2 kaotusseisus. Sellele suudeti teise poolaja alguses Aleks Vitrikuši abiga lisa saada ning mäng lõpetati 2:2 viigiga.

Võitluslik mäng leidis aset ka FC Nõmme Unitedi ja Viimsi JK vahel, kes kohtusid laupäeval Männiku staadionil. Esimene poolaeg lõppes küll väravateta, kuid teisel poolajal said mõlemad meeskonnad jala valgeks. Rasmus Kala viis 54. minutil Viimsi juhtima, kuid kõigest viis minutit hiljem suutis Nõmme United viigistada. 1:1 seisuga läksid punktid tiimide vahel jagamisele.

Vooru Soccerneti otsemängus sõitis Viljandi JK Tulevik külla Harju JK Laagrile. Kodumeeskond suutis 26. minutil Kristjan Kriisi jala läbi juhtima minna ning kontrollis kindlalt mängu käiku. 75. minutil duubeldas Harju enda eduseisu, kuid suutis mängu lõpu huvitavamaks muuta, kui 78. minutil teenis teise kollase kaardi Roman Sobtšenko. Tulevik ei suutnud ühemehelist enamust aga enda kasuks pöörata ja Harju kirjutas 2:0 võiduga tabelisse kolm punkti.