17

07.2021

23:03

VIDEO | Kuressaare tuli kaotusseisust välja ja viigistas Legioniga

Premium liiga 17. voorus läksid Kuressaare linnastaadionil vastamisi päeva viimaselt kohalt alustanud FC Kuressaare ning tabelis viiendat kohta hoidev TJK Legion. Kuigi eeldatav favoriit Legion läks matši juhtima, suutis Kuressaare hea mänguga võidelda välja viigipunkti.

Legioni viis 11. minutil juhtima Kirill Nesterov, kes lõi peaga väravaks Aleksandr Dmitrijevi täpse tsenderduse. Kuressaare nõelas vastu 26. minutil standardolukorrast, kui Sander Laht viis palli karistuslöögist värava alla, kus õhuvõitluse võitis Mattias Männilaan. Tulemusega 1:1 kohtumine ka lõppes.

Kuressaare tõusis tänu viigipunktile 11 punktiga tabelis üheksandaks. Ühe mängu enam pidanud Vaprus on sama punktisummaga viimasel kohal. Tartu Tammeka, kes on mänginud omakorda ühe kohtumise vähem Kuressaarest, on 12 punktiga kaheksas. Legion on 17 mängust teenitud 24 punktiga viies, edu Narva Transi ees on neljapunktiline. Legion jääb kahe punktiga maha Nõmme Kaljust, kellel on veel üks mäng varuks.