30

05.2021

22:53

VIDEO | Kalju lõi Saaremaal kaks vastuseta väravat

Nõmme Kalju FC hea hoog Premium liigas jätkus Saaremaal, kus kohalik FC Kuressaare alistati 2:0

Kalju otsustas mängu saatuse teise poolaja esimese veerandtunniga, kui meeskonna kangelaseks tõusis Andriy Markovych (pildil). Esmalt viis ta 52. minutil oma meeskonna juhtima ja viis minutit hiljem andis tema täpne tsenderdus hea võimaluse Alex Matthias Tammele, kes lõi kohtumise teise ning viimaseks jäänud värava.

Levadia on tabeli tipus 14 mängust teenitud 34 punktiga ning edestab Paidet nelja punktiga. Flora on kümne kohtumisega kirja saanud 26 punkti ning Kalju 14 mänguga 23 punkti. TJK Legion ja Narva Trans on 14 mänguga kogunud võrdselt 17 punkti. Viljandi Tulevikul on 13 mängust ette näidata 11 punkti ja FC Kuressaarel 14 mänguga kümme punkti. Tartu Tammeka on kümnest mängust teenitud üheksa punktiga tabelis üheksas ja Pärnu Vaprus 11 mänguga teenitud viie punktiga kümnes.