16

08.2021

21:42

VIDEO | Kalju jaoks tipnes voor hea võiduga Viljandi üle

Premium liiga vooru lõpetas EJL TNTK staadionil Nõmme Kalju FC – Viljandi JK Tulevik heitlus. Voor, mis pakkus Kaljule arvukalt soodsaid tulemusi, lõppes Nõmme meeskonnale 3:1 võiduga Viljandi JK Tuleviku üle.

Kalju tuli mängule teadmisega, et lähimad jälitajad, TJK Legion ja Narva Trans, mängisid eelneval päeval omavahel viiki, Flora kaotas Kuressaarele ja Paide viigistas vahetult enne Kalju – Tulevik mängu üllatuslikult Pärnu Vaprusega.

Kalju jaoks polnud mängu algus rõõmustav, sest hoopis külalised läksid juba teisel minutil juhtima. Heroli terava nurgalöögi lõi peaga omaväravaks Alex Matthias Tamm. Kalju sai riietusruumi minna viigiseisul, sest 43. minutil suutis Kaspar Paur lüüa palli latist sisse.

Kalju asus mängu juhtima 65. minutil nurgalöögist, kui Pavel Marin söödu realiseeris osavalt väravaks Aleksandr Kulinitš. Marin lõi kohtumise viimase värava 71. minutil, kui tal õnnestus Kaarel Usta tsenderduse järel pall peaga üle Ingmar Krister Paplavskise tõsta.

Kalju on oma lähimate naabritega pidanud võrdselt 20 kohtumist. Kolmandal real olev Paide on 40 punktiga kolmas, Kalju 35 punktiga neljas ja TJK Legion 28 punktiga viies. FC Flora on Paidega võrdselt teeninud 40 punkti, kuid võrreldes lõviosa konkurentidega on neil kolm mängu varuks. Tabeliliider on FCI Levadia 52 punktiga.