25

11.2023

21:56

VIDEO | Coolbet saaliliiga voorus võidutsesid esineliku meeskonnad

Coolbet saaliliiga kuuendas mänguvoorus jagus põnevust ja väravaid igale maitsele: ühtekokku löödi 42 väravat, sealjuures ei eksinud ükski esineliku meeskond. Vooru suureskoorilisemad võidud teenisid Tartu vald Ravens Futsal ja Tallinna FC Bunker Partner.

Reedel, 24. novembril võõrustas Tartu vald Ravens Futsal Lähte spordihallis Jõhvi FC Phoenixi meeskonda, kelle üle võeti 11:0 võit. Esimene Ravens Futsali resultatiivne tabamus lasi end oodata kuus minutit, millele esimesel poolajal järgnes veel kolm tabamust. Kuigi Phoenixil oli võimalus vahet vähendada, ei suudetud teenitud penaltit realiseerida. Vaheajalt uue käiguga naasnud Ravens Futsal ei andnud vastasele armu ka teisel poolajal ning Phoenixi puuriluku selja taha saadeti veel seitse vastuseta palli. Kohtumises oli neljal korral täpne Lehar Savikink, kübaratriki vormistas Ken-Krister Uuspalu ning ühe värava lisasid Temari Nuuma, Raul Rebane, Erki Mõttus ja Aleksandr Pruttšenko. Ravens Futsal tõusis võidu ja 12 silmaga tabelis kolmandaks, Phoenix jätkab võistlemist kuue punktiga kuuendalt positsioonilt.

Voor sai jätku laupäeval Sillamäe spordikompleksis, kus kodumeeskond Sillamäe FC NPM Silmet alistas Rummu Dünamo 5:2. Vaheajale läks Silmet vaid üheväravalises eduseisus, teise poolaja alguses suudeti edu aga duubeldada. Kuigi Dünamo suutis Dmitri Sui kahest tabamusest kohtumise ka 2:2 viigisadamasse viia, oli Silmetil mitu käiku varuks ning lisatud kolme tabamusega vormistati kohtumise lõpptulemus. Võõrustajameeskonna eest vormistas kübaratriki Yurii Kidanov, ühe tabamusega olid täpsed Volodymyr Lonshakov ja Daniil Dikopavlenko. Teenitud võidupunktid hoiavad Silmetit 12 punktiga liigatabelis teisel real, Dünamo on kolme punktiga tabelis seitsmes.

Väravaterohkeks kujunes kohtumine ka Jõgeva spordikeskus Virtuses, kus Tallinna FC Bunker Partner võttis FC Jõgeva Wolvesi üle 13:5 võidu. Kuigi Wolves suutis kohe mängu alguses kahel korral Bunker Partneri vastu juhtohjad haarata, võttis Bunker Partner vaheajaks revanši, haarates enda kätte 9:2 eduseis. Teisel poolajal pööras Tallinna tiim rõhku vaid vormistamisele ning Wolvesi löödud kolm tabamust meeskonna kaotusseisu vähendada ei aidanud. Bunker Partneri eest olid kolmel korral täpsed Nikita Tšernei ja Albert Taar, kaks resultatiivset lööki said kirja Denis Vnukov ja Andrei Sidorenkov, ühe värava lisasid Mark Ivanov, Igor Vassiljev ja Jevgeni Skamnitski. Jõgeva Wolvesi nelja tabamuse eest kandis hoolt Marko Murumaa, ühe värava vormistas Kevin Keek. Kuigi Bunker Partner teenis tabelisse kolm lisapunkti ning kokku on teenitud 12 silma, langeti Ravens Futsali järel neljandale kohale. Wolves pole kuue vooru järel punktiskoori avanud ning meeskond jätkab heitlust viimaselt ehk kaheksandalt kohalt.

Vooru lõppakord mängiti Viimsi kooli spordikompleksis, kus Viimsi FC Smsraha võttis Narva United FC üle 5:1 võidu. Viimsi mängijal Vitalii Kateryninil kulus vaid 27 sekundit, et vastase väravasuu lahti muukida. Narval oli vastus olemas 16. minutil, kui Aleksandr Starodub viigivärava vormistas. 1:1 seisul läksid meeskonnad ka vaheajale. Teisel poolajal paremat minekut näidanud Viimsi vormistas kohtumise lõpuks veel neli tabamust, millele Narval millegagi vastata ei õnnestunud. Viimsi eest said kahel korral jala valgeks Milorad Bojic ja Erik Grigorjev. Viimsi jätkab võistlemist liidripositsioonil, olles kuue vooru järel teeninud maksimaalsed 18 punkti. Narva on üheksa punktiga viies.

Coolbet saaliliiga järgmine voor mängitakse 2. ja 3. detsembril.