03

12.2023

21:17

VIDEO | Bunker Partner ja Silmet vahetasid tabelis kohad, Viimsi jätkab võiduseeriat

Sel nädalavahetusel mängiti Coolbet saaliliigas esimese ringi viimased ehk seitsmenda vooru kohtumised. Punktilisa teenisid Phoenix, Bunker Partner, Ravens Futsal ja Viimsi.

Jõhvi FC Phoenix tegi eelmises voorus saadud suureskoorilise kaotuse järel vigade paranduse ning võttis vooru avakohtumises FC Jõgeva Wolvesi üle 8:5 võidu. Kuigi vaheajale läksid meeskonnad tasavägise heitluse järel 5:4 seisuga, jäi Wolves 26. minutil ühemehelisse vähemusse ning Phoenix pani teisel poolajal enda paremuse maksma. Phoenixi eest olid täpsed Danila Tsõgankov (3), Artur Salmus (2), Jelissei Zahharov (2) ja Aleksandr Krupski (1), Wolvesi väravate eest kandsid kahel korral hoolt Denis Serikov ja Marko Murumaa, ühe lisas Eduard Kovbasnjuk. Esimese ringi järel paikneb Phoenix üheksa punktiga kuuendal kohal, Wolves pole seni punktiarvet avanud ning platseerub kaheksandale kohale.

Tallinna FC Bunker Partner kasvatas võiduseeria viievooruliseks, kui Sillamäe FC NPM Silmet alistati koduväljakul tulemusega 5:1. Vaheajale läks Bunker Partner minimaalses 2:1 eduseisus, kui Mark Ivanovi ja Denis Vnukovi väravate järel vähendas vahet Yurii Kidanov. Teisel poolajal otsustasid kohtumise lõpptulemuse Mark Naal, Maksim Babjak ja Ivanov. Liigatabelis vahetasid meeskonnad oma positsioonid: Bunker Partner tõusis 15 silmaga liigatabelis teisele reale, Silmet langes kaotuse järel neljandale kohale, olles kogunud 12 punkti.

Seitsmendas voorus kasvatas oma võiduseeriat ka Tartu vald Ravens Futsal, kes oli 9:2 üle Narva United FC-st. Esimese viie minutiga 2:1 kaotusseisu jäänud Ravens Futsal sai hoo üles veerandtunnist, mille järel lisati kohtumise jooksul oma saldosse veel kaheksa väravat. Võitjameeskonna eest olid kolmel korral täpsed Temari Nuuma ja eduard Desjatski, kahel korral skooris Raul Rebane ning ühe tabamuse lisas Lehar Savikink. Narva väravate eest kandsid hoolt Maksim Raužin ja Egor Korobov. Ravens Futsal püsib 15 punktiga liigatabelis kolmandal positsioonil, Narva on kogutud üheksa punktiga viies.

Vooru suurima võidu sai kirja tabeliliider Viimsi FC Smsraha, kes alistas Rummu Dünamo tulemusega 12:0. Dünamo väravasuu muugiti lahti juba kohtumise 8. minutil, esimese poolaja lõpuks lisati veel kuus vastuseta tabamust, mis teisel poolajal pea duubeldati. Kohtumises sai neli väravat kirja Edwin Stüf, kaks tabamust lisas Kirill Šustov, ühe värava lõid Ervin Stüf, Jevgeni Bodrin, Milorad Bojic, Artur Bõstrov, Artur Sorokin ja Nikita Stepanov. Viimsi jätkab täiseduga, olles teeninud seitsme vooruga maksimaalsed 21 punkti, Dünamo on seni teeninud ühe võiduga kolm punkti ning platseerub seitsmendale kohale.

Coolbet saaliliiga jätkub uue vooru kohtumistega laupäeval, 9. detsembril.