08

11.2011

17:11

U-17 Eliitliigas on esikohale veel kolm pretendenti

U-17 Eliitliiga eelviimases, 17. voorus olid võidukad kaks tabelijuhti, Tartu JK Tammeka ja Pärnu Linnameeskond, kuid Pärnu meeskonna tulemus tühistati, kuna kasutati mängukeelu all olevat mängijat Aron Tanel Niin.

Tammeka võitis Tallinna FC Levadiat esimesel poolajal 7:0. Kuna Levadial nappis mängijaid, siis teist poolaega ei mängitudki ja turniiritabelisse kantakse Tammeka võit 7:-. Pärnu LM võit 15:0 aga tühistati ja kirja läks -:0 Lootusele, kes mängis algusest lõpuni 9 mängijaga.

Tammekale kuulub 31 punktiga esikoht tabelis. FC Infonet, kes oli täna 2:0 üle Eesti U-15 koondisest on kogunud 29 punkti ja Pärnu Linnameeskond 28 punkti. Infonetil ja Pärnul on lisaks viimasele voorule ees ka omavaheline mäng 11. novembril. Seega hoolimata Pärnu ootamatust punktidekaotusest on neil endiselt võimalused ka esikohale tulekuks.

Neljanda koha pälvib turniiril 26 punktiga Tallinna FC Flora. Oma viimases mängus kaotasid nad täna TJK Legionile 2:5. Legion lõpetab turniiri viiendana, 21 punkti ja 1 mäng veel mängida.

Viimase vooru neli mängu toimuvad aga 15. novembril.