07

10.2009

16:37

U-17 Eliitliigas mängiti XV vooru mänge

Tabelijuhid Tallinna FC Levadia ja Tallinna FC Flora saavutasid küll järjekordsed võidud, kuid kergelt see ei tulnud. Levadia asus skoorima alles teiselt poolajal, Tartu JK Tammeka võideti lõpuks 4:1. Flora seevastu lasi Viljandi JK Tuleviku juba avaminutil penaltist ette ja lõppseis 3:1 ilmus tabloole alles üleaja esimesel lisaminutil.

Turniiritabeli kolmas meeskond Rakvere FC Flora suutis Eesti U-15 koondise vastu raskustega viigipunkti päästa. Teistest aasta-kaks nooremad koondislased läksid 33. minutil Kevin Kauberi löögist juhtima, kuid 62. minutil lõi Marek Šatov viigivärava. JK Tallinna Kalev võitis Valga FC Warriori 4:2.

Vooru viimases mängus purustas FC Elva TJK Legion / FC Ajaxi 11:0, poolaeg 5:0. Seejuures mängis kaotaja avapoolaja üheksakesi. Teisel poolajal lisandus neil veel 2 mängijat, kuid nagu näha, tulemusele see positiivset mõju ei avaldanud. Nikita Koger lõi 6 väravat.

U-17 Eliitliiga XV voor - kolmapäev, 7. oktoober

17.00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora  1:3 (1:1)
Väravad: 1. pen. Mikk Metsa - 10. Oskar Kaldvee, 46. Märten Pajunurm, 80.+1. Ivo-Henri Pikkor
Hoiatused: 51. Karol Mets - 80.+2. Bert Klemmer
Pv: 20

17.00 JK Tallinna Kalev - Valga FC Warrior  4:2 (1:0)
Väravad: 24. Jevgeni Udalov, 41. Aleksei Jakovlev, 46. Mikk Kelement, 80.+1. Mark Kolk - 73. Erkki Kubber, 78. Tauno Tekko
Hoiatused: 48. Mihkel Karlson, 76. Silver Annsoo
Pv: 20

17.00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka  4:1 (0:0)
Väravad: 45. Richard Leht, 60. Tiit Liblik, 64. Martin Ustaal, 65. Artur Rättel - 78. Henri Loodmaa
Hoiatus: 50. Kevin Ingermann
Pv: 15

17.00 Rakvere FC Flora - Eesti U-15  1:1 (0:1)
Väravad: 62. Marek Šatov - 33. Kevin Kauber
Hoiatus: 61. Roman Sobtšenko
Pv: 30

19.00 FC Elva - TJK Legion / FC Ajax  11:0 (5:0)
Väravad: 7. Rasmus Raidla, 17., 28., 56., 67., 71., 80.+1. Nikita Koger, 31. , 50. Magnus Muidik, 40. Rasmus Raidla, 80. Kert Laur