29

05.2010

12:14

TJK Legion sai U-17 Eliitliigas esimese kaotuse

Täna kohtusid vahelejäänud avavooru mängus TJK Legion ja FC Levadia. Tasavägise mängu võitis Mikk Jürissoni poolt 38. minutil löödud väravast FC Levadia 1:0. Turniiritabel muutus koheselt oluliselt ülevaatlikumaks ja pingelisemaks, kuna kõigil meeskondadel on peetud 7 mängu.

U-17 Eliitliiga edasilükatud 1. vooru mäng
29.05. 12:00 TJK Legion - Tallinna FC Levadia  0:1 (0:1)

10 U-17 FC Ajax Lasnamäe 7 0 2 5 6:28 2

Teisipäeval mängiti U-17 Eliitliigas 7. vooru mängud. Järjekordse võidu sai liidrina jätkav TJK Legion, kes alistas Viljandis kohaliku Tuleviku tasavägise mängu järel 3:2. Teine liider FC Levadia kaotas Tartus sealsele linnameeskonnale 2:4.

Tallinna FC Flora I purustas JK Sillamäe Kalevi 9:1. Esimese võidu saavutas Eesti U-15 koondis, alistades JK Tallinna Kalev/Nõmme JK Kalju 3:1. Lasnamäe FC Ajax läks viimasel minutil FC Flora II vastu küll 2:1 juhtima, kuid floralased suutsid kiiresti viigistada 2:2.

U-17 Eliitliiga VII voor. Teisipäev, 25. mai:

15.30 JK Tallinna Kalev/Nõmme JK Kalju – Eesti U-15  1:3 (0:2)
Väravad: 45. pen. Timo Paal - 11. Rauno Sappinen, 30. Andre Järva, 51. Pavel Petrov
Hoiatused: -
Pv: 48

17.00 Tallinna FC Flora I – JK Sillamäe Kalev  9:1 (5:0)
Väravad: 3., 27. Karl Henri Rebane, 30., 33., 41., 59. Silver Annsoo, 35. Erkki Kubber, 63. Dan Tõnus, 65. Rasmus Värk - 57. Mihhail Kolesnikov
Pv: 15

17.00 Tartu Linnameeskond – Tallinna FC Levadia  4:2 (2:0)
Väravad: 5., 67. Kaspar Paur, 24. Martin Jõgi, 45. Andre Paju - 38. Nikita Koger, 80.+1. Mikk Jürisson
Hoiatused: 32. Kaspar Paur, 49. Martin Jõgi - 59. Hindrek Ojamaa
Pv: 30

17.00 Viljandi JK Tulevik – TJK Legion  2:3 (1:0)
Väravad: 12. pen., 69. Martin Allik - 41. Roman Sobtšenko, 48. Roman Sirotkin, 61. Maksim Gussev
Hoiatused: 16. Sergei Zadniprjanets, 39. Artjom Balahnitšjov, 65. Sergei Frolov, 68. Dmitri Koltsov
Pv: 37

18.00 Lasnamäe FC Ajax – Tallinna FC Flora II  2:2 (0:1)
Väravad: 66. Dmitri Konovalov, 80. Renats Granovskis - 5., 80. Vladislav Sikirjavõi
Hoiatus: 70. Azad Nabiyev