16

03.2023

13:16

TIPPHETKED | Kolmapäeval teenisid Premium liigas võidud Levadia, Kalev ja Kuressaare

Premium liigas peeti kolmapäeval, 15. märtsi õhtul kolm kohtumist, kui omavahel läksid vastamisi Tallinna FCI Levadia – Tartu JK Tammeka, Harju JK Laagri – Tallinna JK Kalev ning Paide Linnameeskond – FC Kuressaare.

Tallinna FCI Levadia teenis tabelisse hooaja esimesed võidupunktid, kui Sportland Arenal toimunud kohtumises alistati Tartu JK Tammeka 3:0. Levadia viis 10. minutil juhtima Mihkel Ainsalu, 24. minutil suurendas meeskonna eduseisu kaheväravaliseks Ernest Agyiri ning 79. minutil sai Premium liigas debüütvärava kirja Guy Merlin Mollo Bessala.

Tallinna FCI Levadia väravavaht Karl Andre Vallner:

Tartu JK Tammeka peatreener Marti Pähn:

Tipphetked:

Hooaja esimesed kolm võidupunkti teenis tabelisse ka Tallinna JK Kalev, alistades võõrsil Harju JK Laagri 2:0. Sander Sinilaid viis kalevlased juhtima 42. minutil, eduseisu duubeldas 72. minutil Ramol Sillamaa.

Tallinna JK Kalev kaitsja Georg Pank:

Harju JK Laagri poolkaitsja Marten Niilop:

Tipphetked:

Õhtu viimases mängus sai FC Kuressaare 90. minuti väravast 1:0 võidu Paide Linnameeskonna üle. Võiduvärava lõi Kuressaare mängumees Sander Alex Liit, kusjuures tegu oli keskkaitsja esimese väravaga Premium liigas.

Paide Linnameeskonna peatreener Karel Voolaid:

FC Kuressaare kaitsja Sander Alex Liit:

Tipphetked:

Neljapäeval, 16. märtsi õhtul lõpetab 3. vooru Pärnu Rehepapi kunstmuruväljakul Pärnu JK Vaprus – Nõmme Kalju FC kohtumine. Mängu avavile kõlab kell 18 ning sellele saab otsepildis kaasa elada Soccernet TV vahendusel.