18

03.2024

11:53

Tammeka naiskond teenis Taliturniiril teise järjestikuse võidu

Naiste hooajaks ettevalmistaval Taliturniiril peeti pühapäeval, 17. märtsil eelviimane kohtumine, kus Tartu JK Tammeka alistas JK Tallinna Kalevi tulemusega 2:1.

Mõlemad naiskonnad avasid kohtumises oma väravaarve alles esimese poolaja lõpus. Esmalt haaras edu Tammeka naiskond, kui täpsust näitas Wanda Prost. Kaks minutit hiljem vormistas Kalevi viigitabamuse Loore Lehtmets, mille järel läksid naiskonna 1:1 seisul ka vaheajale. Kohtumise otsustava tabamuse kirjutas Tammeka naiskond enda nimele kohtumise 79. minutil, kui Marie Kiivit realiseeris võistkonnale määratud penalti.

Mõlemad naiskonnad mängisid Taliturniirl kolm kohtumist. Tammeka sai kirja kaks võitu ja ühe kaotuse, Kalev teenis ühe võidu ja tunnistas kahel korral vastase paremust.

Viimane Taliturniiri kohtumine mängitakse  kolmapäeval, 20. märtsil, kui Eesti Jalgpalli Liidu sisehallis panevad kell 19 palli mängu Tallinna FC Ararat ja Viimsi JK.

Nädala lõpus antakse naiste jalgpallihooajale ametlik stardipauk, kui pühapäeval, 24. märtsil kell 12.30 kohtuvad Sportland Arenal toimuvas Superkarikafinaalis Tallinna FC Flora ja Saku Sporting. Pääsmed kohtumisele on müügil Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel ja Piletilevis. Mängu otsepilti on võimalik jälgida Soccernet TV vahendusel.

Pildil Tammeka naiskonna väravatähistus kohtumises Tallinna Araratiga. Foto: Katariina Peetson/jalgpall.ee