07

08.2018

14:17

Pärnu teenis Meistrite liiga eelringis võidu

Pärnu JK naiskond pidas oma esimese kohtumise Meistrite liiga eelringis, kui Moldova meister SS Anenii Noi alistati 2:0.

Avapoolaeg lõppes väravateta. Esimene tabamus sündis 49. minutil, kui täpne oli Kristina Bannikova. Teise värava autoriks oli 66. minutil Ulrika Tülp.

Pärnu domineeris kohtumist, tehes kokku 25 pealelööki, millest väravaraamidesse läks 10. Anenii ei suutnud omalt poolt saata ühtegi lööki raamidesse. Lisaks teenis Pärnu 11 nurgalööki vastaste, vastased vaid ühe. Mängu protokolliga saab tutvuda UEFA kodulehel.

Järgmisena ootab Pärnut ees mäng KS Vllazniaga (Albaania). See toimub reedel, 10. augustil algusega kell 12. Esmaspäeval, 13. augustil peetakse viimane kohtumine, kui vastaseks on SFK 2000 Sarajevo (Bosnia ja Hertsegoviina).

Meistrite liiga 1/16-finaali pääsevad valikgruppide võitjad ning lisaks kümne grupi peale kokku kaks parimat teise koha omanikku.

Õhtul on võistlustules ka naiste koondislane Tiina Trutsi, kelle koduklubi Somatio Barcelona FA (Küpros) kohtub Slovan Bratislava naiskonnaga. Mäng algab Eesti aja järgi kell 19.15.