23

08.2016

13:50

Pärnu alustas Meistrite liiga eelringi kaotusega

Pärnu JK naiskond alustas täna mängudega Meistrite liiga eelringis, kui esimeseks vastaseks oli Rumeenia meister Olimpia Cluj. Vastased Pärnule võimalust ei andnud ning võitsid kohtumise kindlalt 7:1.

Cluj asus mängu juhtima juba 3. minutil. Vaid neli minutit hiljem lisati teinegi värav ning Pärnu oli jäänud 0:2 kaotusseisu. Kiired väravad vastaste hoogu ei vähendanud ning 21. minutil jõuti taas kord sihile ja 3:0 oli tõsiasi.

Pärnu suutis vastastele korraks ka hambaid näidata, kui 37. minutil oli resultatiivne Anastassia Morkovkina ja tegi seisuks 3:1. Väravatesadu vastaste poolt aga jätkus, sest juba kaks minutit hiljem jõudis Cluj oma neljanda tabamuseni. Poolaja viimasel minutil sai Cluji mängija Loredana Popa hakkama kübaratrikiga ning pausile mindi Rumeenia klubi 5:1 eduseisul.

Teisel poolajal jätkas Cluj sealt, kus esimesel pooleli jäeti ning 50. ja 60. minutil löödi kuues ja seitsmes värav.

Pärnu poolelt teenisid kollased kaardid Liivi Sõrmus, Kristina Bannikova ja Anastasija-Grazyna Shcherbachenia.

Pärnu koosseis: Elis Meetua, Ketlin Saar (73. Laada Tereštšenkova), Heleri Saar, Anete Paulus, Anastassia Morkovkina, Kairi Himanen, Liivi Sõrmus, Berle Brant (51. Kristina Bannikova), Margarita Matjuhhova (86. Marve Bessmertnõi), Merily Toom, Anastasija-Grazyna Shcherbachenia

Varus veel: Maarja Virula, Anne-Grethe Pajuviidik, Lisete Tammeveski, Kaire Tekku

Pärnu naiskonna järgmine kohtumine toimub neljapäeval.

Pärnu JK mängud Meistrite liiga eelringis:

Olimpia Cluj – Pärnu JK
Neljapäev, 25. august kell 19:00 Pärnu JK – Medyk Konin
Pühapäev, 28. August kell 18:00 ŽFK Breznica – Pärnu JK

Täna alustab Meistrite liiga eelringi ka eestlanna Inna Zlidnise koduklubi Ferencvaros. Esimesess mängus minnakse vastamisi FC Twente naiskonnaga. Kohtumine toimub Hollandis Geesterenis ning algab Eesti aja järgi kell 19:30.