05

03.2016

18:26

Narva United alistas 3:2 Nõmme BSC ja jõudis Triobet saaliliigas finaali

Narva United FC alistas Triobet saaliliiga poolfinaalseerias mängudega 2:0 Nõmme BSC Olybeti ning jõudis finaali. Seeria teises mängus oli piirilinna meeskond täna Kiilis vastasest üle tulemusega 3:2.

Narva läks kohtumist juhtima Stanislav Bõstrovi väravast, kuid poolaeg lõppes 1:1 viigiga, kui Hans-Kristjan Aasma eeltöö vormistas väravaks Aleksander Saharov.

28. minutil viis Bõstrov Narva taas juhtima ning 31. minutil kahekordistas meeskonna edu Renat Osmanov. Priit Mäeorg suutis 34. minutil Nõmme ridades ühe värava tagasi lüüa, kuid enamaks täna kodumeeskond võimeline polnud.

Narva kohtub kahe võiduni peetavas finaalseerias Tallinna FC Cosmose. Pronksimäng toimub Nõmme BSC ja Augur Enemati vahel.