30

07.2017

12:06

Naiste Meistriliigas peeti 12. voor

Naiste Meistriliigas peeti laupäeval kolm 12. vooru kohtumist, kus noppisid võidud FC Levadia, JK Tammeka ja JK Kalev.

Pronksmedalite seisukohast peeti oluline heitlus Kambjas, kus vastamisi läksid Tartu SK 10 ja Tallinna FC Levadia. Seni kolmandast kohast kinni hoidnud SK 10 pidi tunnistama Levadia 6:1 paremust. Kaks väravat said kirja Anastasia Dodeltseva ja Vlada Kubassova ning ühe lisasid veel Olesia Parkhomovich ja Lika Panova. SK 10 auvärava autoriks oli Diana Belolipetskaja. Mängu protokolli võib näha siit.  Naiskonnad asuvad nüüd küll võrdsete punktide peal, kuid kolmandale kohale tõusis hetkel Levadia, kellel on ka kaks kohtumist vähem peetud.

Tallinnas läksid omavahel vastamisi Noortekoondis ja Tartu JK Tammeka ning minimaalse 1:0 võidu noppis külla sõitnud Tammeka. Kohtumise ainuke värav sündis 8. minutil, kui täpne oli Maarja Saulep. Kohtumise protokoll on nähtav siin. Tammeka hoiab tabelis hetkel 11 punktiga viiendat kohta. Noortekoondis senini veel punkte pole teeninud ning sellega ollakse kaheksandal positsioonil.

Päeva kolmandas mängus suutis Tallinna Kalev võõrsil võita Põlva Lootost 3:1. Poolajapausile mindi viigilisel seisul, kui esmalt viis Sandra London Põlva juhtima, kuid mõned minutid enne poolajavilet viigistas seisu Emma Treiberg. Teise kolmveerandtunni jooksul oli veel täpne Treiberg ning üks tabamustest läks kirja Põlva omaväravana. Mängu protokolli on võimalik vaadata siin. Kalev asub 11 punktiga kuuendal positsioonil, Lootosel on kirjas kuus punkti ja sellega ollakse seitsmendal kohal.