05

05.2022

11:29

Naiste karikavõistluste esimene finalist on Flora

Naiste karikavõistlustel selgitati eile, 4. mail esimene finalist, kui 2:0 võiduga kindlustas edasipääsu Tallinna FC Flora.

Valitsev meister ja karikakaitsja avas mänguskoori 40. minutil, kui jala sai valgeks 15-aastane Eline Ruth Häberli ning vaheajapausile siirduti Flora üheväravalises eduseisus. 76. minutil oli naiskonnal hea võimalus oma edu kasvatamiseks, kui penaltit asus lööma Getter Saar, ent Sportingu väravavaht Keiti Kruusmann tõrjus. Kümme minutit hiljem vormistas mängu lõppseisu Mari Liis Lillemäe ning peakohtuniku Reelika Turi lõpuvile tähistas Flora 2:0 võitu.

Flora vastane 21. mail toimuvas karikafinaalis selgub nädala pärast, kui teises poolfinaalis selgitavad edasipääseja JK Tallinna Kalev ja Põlva FC Lootos. Kohtumine peetakse kolmapäeval, 11. mail kell 19.30 Nike Arenal.