18

03.2024

12:59

Meeste saalijalgpalli rahvaliiga finaalis lähevad vastamisi Audru ja Põltsamaa Sport/Motiiv

Meeste saalijalgpalli rahvaliiga võistlused on jõudnud otsustava finaalkohtumiseni, kus omavahel lähevad vastamisi FC Audru ja Põltsamaa Sport/Motiiv.

Alagrupivõidu noppinud FC Audru sai veerandfinaalis 6:2 jagu JK Elva Seikluspark/Patmari meeskonnast. Kui finaalturniiri esimene kohtumises oli meeskonna võit kindel, siis poolfinaalis ees oodanud LS/Kosu Group pakkus suuremat peavalu: Audru seljatas üheväravalise kaotusseisu ning teenis kohtumisest 4:3 võidu.

Põltsamaa Sport/Motiiv kuulus alagrupiturniiri järel kolme parima teise koha teeninud võistkonna sekka ning sai veerandfinaalis endale vastaseks FC Viru Energy, kes alistati kindlalt 4:1. Poolfinaalis ootas meeskonda Fc Karpaty Tartu, kelle üle teeniti napp 2:1 võit, millega kindlustati endale finaalpääse.

Finaalkohtumise toimumisaja teatab jalgpalliliit esimesel võimalusel. Kolmanda koha mäng jääb LS/Kosu Groupi ja Fc Karpaty Tartu võistkondade kokkuleppel toimumata ning sellel aasta kolmandat kohta välja ei mängita.

Meeste rahvaliigas oli tänavu võistlustules 33 võistkonda, kes jagunesid põhihooajal viide kuue- ja seitsmeliikmelisse alagruppi. Veerandfinaali pääsesid alagruppide võitjad ja viie alagrupi kolm parimat teise koha saanud võistkonda.

Pildil Põltsamaa Sport/Motiiv meeskond. Foto: erakogu