30

04.2011

14:59

Linnameeskond Nõmme Kaljust jagu ei saanud

Meistriliiga 9. vooru kohtumises võõrustas Paide linnameeskond Nõmme Kaljut ning pidi leppima tallinlaste 3:0 paremusega.

Esimesel poolajal olid mänguohjad küll pigem Nõmme Kalju käes, kuid skoori kumbki meeskond avada siiski ei suutnud. Teisel poolajal vahetas Nõmme Kalju sisse aga hooaja eel Linameeskonnaga treeninud Kristen Viikmäe, kes vaid minut peale mängu tulemist viis tallinlased juhtima ning seitse minutit hiljem lõi teise palli Linnameeskonna väravavahi Martin Kaalma seljataha.

Kohtumise 90. minutil tegi lõppseisuks 3:0 Paidest pärit nõmmelane Tarmo Neemelo, kes lisaks väravale oli ka kahe Viikmäe värava puhul resultatiivse söödu andjaks.

Linnameeskonna peatreeneri Meelis Rooba sõnul eksis Linnameeskond seekord ise kaitses liiga palju, mistõttu tuli Kalju esimene värav, mis omakorda Linnameeskonna hoo maha võttis.

"3:0 skoor ei ole mängupilti vaadates objektiivne tulemus," lausus Rooba. "Teise poolaja alguses olid meil omad võimalused, mille oleksime pidanud ära lööma."

Nõmme Kalju peatreener Igor Prins rõõmustas küll kolme võidupunkti üle, kuid nentis, et kergelt need ei tulnud. "Võit on võit, ega ta kergelt tulnud. Eks poisid pingutasid ikka lõpuni ja tahtsid võita, ilmselt see täna määravaks saigi," ütles Prins.

Paide pärit Nõmme Kalju ründaja Tarmo Neemelo sõnul on oma kodulinna vastu on ikka raskem mängida, eriti veel täna, sest Paide avaldas head vastupanu. "Teisel poolajal me oma taktikat palju muutnud, kuid ilmselt pääses meie parem füüsis maksvusele, sest Paide jäi igale poole natuke hiljaks," lisas Neemelo. "Kuid eks see ole ka amatöörvõistkonnale omane."

Järgmisel laupäeval mängib linnameeskond võõrsil taas kord Nõmme Kaljuga, 14. mail kodusel Paide linnastaadionil aga FC Viljandiga.

30. aprillil kell 14:00 Paide kunstmuruväljak (Kooli 1, Paide) - TV6
PAIDE LINNAMEESKOND - NÕMME JK KALJU  0:3 (0:0)
Väravad
: 70., 76. Kristen Viikmäe, 90.+1. Tarmo Neemelo
Hoiatused: 59. Rauno Kööp - 47. Andres Koogas

Paide LM: 1-Kaalma, 13-Mägi, 18-Allas, 3-Tubarik (86. 16-Ustaal), 23-Lomp, 19-Kalda, 7-Kald, 10-Sillaste (74. 9-Ellram), 8-Kõll, 17-Reinsoo, 4-Kööp (64. 11-Tikenberg).
Varus: 21-Uusküla, 9-Ellram, 12-Erdei, 11-Tikenberg, 16-Ustaal, 20-Reinaru.

JK Kalju: 69-Kütt, 3-Koogas, 4-Gutierrez, 5-Bärengrub, 14-Kallaste, 18-Terehhov (68. 11-Viikmäe), 99-Neemelo, 15-Jevdokimov, 71-Wakui, 7-Puri, 10-Konsa.
Varus: 1-Savitski, 11-Viikmäe, 6-Mitsuyama, 25-Kovtunovitš, 8-Rantanen, 29-Tammemägi.

Mänguolud: +12, pilves ilm; kunstmuru heas seisukorras.