13

06.2018

10:37

Levadia ja Pärnu teenisid võidu, Kalev ja Põlva viigistasid

Naiste Meistriliigas toimus eile kolm mängu, kui võidupunktid napsasid endale FC Levadia ja Pärnu JK. Tallinna Kalev ja Põlva Lootos viigistasid omavahelise kohtumise.

Pärnu JK sõitis külla Tallinna Ajaxile ning valitsev meister ei jätnud vastastele sõnaõigust, võttes 7:0 võidu. Kahe väravaga sai hakkama Kristina Bannikova, jala said valgeks veel Ulrika Tülp, Berle Brant, Evelyn Šilina, Ljubov Maksimova ja Ketlin Saar. Mängu protokolli on võimalik näha siin.

Pärnu hoiab 24 punktiga hetkel teist kohta, Ajax on üheksa mänguga kogunud viis punkti ja see annab seitsmenda koha.

Kaheksat väravat sai näha Levadia – Tammeka vahelises kohtumises, kui kodunaiskond Levadia võitis 5:3. Mängu skoor avati juba esimesel minutil, kui täpne oli Anastasia Dodeltseva. Vaheajapausile mindi lausa 3:1 seisul, kui Levadia poolelt tegi veel skoori Dodeltseva ning Vlada Kubassova. Tammeka värava autoriks oli Maria Sootak. Teisel poolajal tuli veel neli väravat – korra olid täpsed veel Kubassova ja Sootak ning Levadia eduseisu suurendas Alina Terebunskaja. Lisaminutitel sai Tammeka poolelt värava kirja ka Daisy Toim. Kohtumise protokolli saab näha siin.

Levadia asub 21 punktiga kolmandal kohal, Tammekal on koos kaheksa punkti, mis annab viienda koha.

Põlva Lootos sai tabelisse kirja esimese punkti, kui kodusel Tilsi staadionil tehti 1:1 viik Tallinna Kaleviga. Kohtumise avapoolaeg lõppes väravateta. 53. minutil viis Ave-Lii Laas Lootose juhtima, kuid seitse minutit hiljem viigistas Kalev seisu, kui täpne oli Eret Elen Viidakas. Mängu protokoll on nähtav siin.

Kalev paikneb ühe punktiga kaheksandal kohal, Kalevil on koos 11 punkti ja sellega ollakse neljandal positsioonil.

Üheksanda vooru viimane mäng, Tartu SK 10 Premium – Tallinna FC Flora, peetakse 11. juulil.