17

08.2021

20:59

Legion läks tänu Nesterovi kübaratrikile oma teed ja alistas Läänemaa

Evald Tipneri karikavõistlustel peeti teisipäeval üks kohtumine, kui Haapsalus peetud 1/16-finaalis jäi kohalik Läänemaa JK 2:8 alla TJK Legionile.

Esiliiga B-s palliv Läänemaa näitas oma kodupublikule oma sisu, sest veel 54. minutiks oli seis 2:2 viigis, kuigi esimese pooltunniga oli Legion löönud koduvõistkonna võrku kaks palli.

Aleksandr Šapovalov viis külalised 11. minutil juhtima ning Leonid Arhipovi tabamus kohtumise 30. minutil kahekordistas Legioni eduseisu.

Avapoolaja viimasel minutil suutis Kristo Enn tuua kodumeeskonna ühe värava kaugusele ning teist poolaega alustas Läänemaa sealt, kus pooleli jäi, sest Juhan Jograf Siim viigistas 47. minutil mänguseisu 2:2-le.

Seejärel algas Legioni poolt võimas väravatesadu. Kirill Nesterov viis 55. minutil pealinnameeskonna taas ette ning hiljuti meeskonnaga liitunud Montenegro mees Dušan Bakic taastas 61. minutil Legioni kaheväravalise eduseisu. Oma esimese värava Legioni mängijana sai kirja ka Mihkel Ainsalu, kes oli täpne kohtumise 70. minutil ning seejärel lõi oma õhtu teise Šapovalov, millele lisas veel oma teise ja kolmanda värava Nesterov.

Kolmapäeval toimub kaks Tipneri karika 1/16-finaali. Tartu Tammeka - FC Kuressaare Soccernet.ee kohtumine algab esialgu planeeritust hiljem. Kohtumise avavile kõlab Tamme staadionil kell 20. Samal päeval mängib FC Flora naiskond eurosarja kohtumist, algusega kell 18.00, mida näitab samuti otsepildis Soccernet.ee. Teine kolmapäevane karikamäng viib EJL TNTK staadionil kokku Premium liiga tippklubi Nõmme Kalju FC ning III liigas palliva Tallinna FC Zapoosi. Mäng algab kell 19.