07

12.2021

19:17

Homme selgub U19 Eliitliiga Meistriliiga võitja

Homme, 8. detsembril selgitatakse U19 Eliitliiga Meistriliiga tänavune võitja, kui finaalkohtumises lähevad vastamisi Tallinna JK Legion ja JK Tallinna Kalev.

Legion kindlustas oma koha finaalis novembrikuu alguses, kui poolfinaalis võideti 4:3 FC Nõmme Unitedit. Legion alustas kohtumist edukalt, kui Leonid Arhipovi tabamustest oldi juba veerandtunni täitudes 2:0 eduseisus ning teisel poolajal kasvatasid väravatearvet Aleksandr Šapovalov ja Aleksander Švedovski. Kalevi noormeestele piisas Flora vastu mängitud poolfinaalist edasipääsu teenimiseks 1:0 võidust, kui 68. minutil tegi skoori Kristofer Käit.

Meeskonnad on sel hooajal ühel korral kohtunud, kui veebruaris sai Legion kirja 3:2 võidu. Eriti tormiliseks kujunes kohtumise lõpp: kuigi Kalev oli veel veerand tundi enne normaalaja täitumist 2:0 eduseisus, tegi Legion kümne minuti jooksul kolmel korral skoori ning teenis üheväravalise eduga kohtumisest võidu.

U19 Eliitliiga Meistriliiga finaal peetakse EJL jalgpallihallis homme, 8. detsembril. Avavile kõlab kell 17.00 ning kohtumisele saab otsepildis kaasa elada Jalgpall.ee veebilehel. Mängu peakohtunik on Tanel Üprus, teda assisteerivad Erkko Liiv ja Egerd Pajustik. Neljanda kohtunikuna on ametis Roman Daniljuk.

Pildil Legioni kaitsja Danil Pankov. Foto: Allan Mehik