23

10.2018

11:13

Floral Pärnus eksimusteks ruumi pole

Premium liigas toimub täna õhtul üks kohtumine, kui Pärnu JK Vaprus võõrustab Tallinna FC Flora meeskonda.

Pärnu JK Vaprus – Tallinna FC Flora
23. oktoober kell 19 Pärnu Rannastaadion
OTSE: Soccernet.ee

Tegu on seni pidamata 20. vooru kohtumisega. Kui teistel konkurentidel on juba peetud 33 mängu, siis nii Pärnul kui ka Floral on enne täna õhtust võimalik tabelisse juurde kirjutada maksimaalselt 12 punkti.

Flora alistas viimati võõrsil JK Narva Transi. Pärnu sai valusa kaotuse Järvamaal, kui Paide Linnameeskonnale vannuti alla 1:2. Tarmo Neemelo viis Paide juba avaminutil juhtima ja kuigi Reno Mark suutis 28. minutil viigistada, siis 87. minutil lõi Neemelo kodumeeskonna võiduvärava.

Meeskonnad on tänavu vastamisi läinud kolmel korral ning Vaprus pole suutnud pealinnameeskonna rünnakutele vasturohtu leidnud – kohtumised on kaotatud 0:3, 0:5 ja 1:8.

Flora on tabelis 74 punktiga kolmas, kuid FCI Levadiast jäädakse maha vaid ühe punktiga. Liiga liidrist, Nõmme Kalju FC-st, lahutab Florat viis punkti.

Vapruse poolt jäävad kaartide tõttu kohtumisest eemale nii Reno Mark kui ka Juhan Jakobson.

Betsafe'is on Flora võidukoefitsient 1,01. Pärnu võidu korral saaks raha tagasi 26-kordselt, viigikoefitsient on 17.

Pärnu Vapruse mängija Enrico Veensalu: „Tulemas jälle keeruline ja väga raske mäng tabeli eespool oleva meeskonnaga, aga proovime teha kõik, et kasvõi neilt üks punkt ära näpistada.“

Flora abitreener Joel Indermitte: „Sügisene Pärnu ja Vaprus ootavad meid külla ning kindlasti tahavad nad meie elu raskeks teha. Meie peame mängima ründes liikuvalt ja resultatiivselt, et tulla tagasi pealinna 3 punktiga.“

Väravavaht Magnus Karofeld: „Mäng nagu mäng ikka. Tahame võitu ja seda lähme ka tegema. Eksimusteks ruumi ei ole.“

Mängu kohtunik on Mart Martin, keda abistavad Artur Telling ja Rein Väin. Neljas kohtunik on Jagnar Jakobson.