13

05.2022

22:45

Flora ja Kiievi kohtumisele kogunes neli ja pool tuhat pealtvaatajat

Tallinna FC Flora ja Kiievi Dinamo pidasid A. Le Coq Arenal heategevusliku sõpruskohtumise „Mäng rahu nimel”, mille võitis 3:0 Dinamo.

Külalised läksid mängu juhtima 16. minutil, kui Vikenti Vološõni madal löök leidis tee posti kõrvale. Dinamo teine tabamus sündis mõned minutid enne avapoolaja lõppu, kui karistusalas lubati segamatult tegutseda Volodõmõr Šepeljevil, kes saatis palli värava eest läbi. Seal sai jala vahele Mõkõta Burda ja lükkas palli võrku.

Kohtumise kolmanda värava autoriks oli Vladõslav Vanat. Karl-Romet Nõmm suutis Konstantõn Vivtšarenko löögi küll tõrjuda, kuid lahtine pall jäi täpselt ette Vanatile, kes probleemideta värava vormistas.

Mängule kogunes 4550 pealtvaatajat. Kogu piletitulu ning mängupäeva annetused annetatakse Ukraina heaks.