29

07.2019

10:10

Favoriidid nädalavahetusel Premium liigas ei vääratanud

Premium liigas peeti möödunud nädalavahetusel kolm kohtumist, kui võidud said kirja Paide Linnameeskond, Narva Trans ja Tallinna FCI Levadia.

21. vooru alustuseks teenis Paide 2:0 võidu Tartu Tammeka üle. Kodumeeskond asus juhtima 39. minutil, kui palli saatis oma võrku Tammeka keskkaitsja Akim Sairinen, 56. minutil vormistas penaltipunktilt lõppskoori Henri Välja. Paide jätkab 21 vooru järel 43 punktiga kolmandal tabelireal, Tammeka leiab end 20 silma juures 6. positsioonilt.

Laupäevases kohtumises teenis väärt võidu Narva Trans, kes oli võõral väljakul 3:1 üle Maardu Linnameeskonnast. Piirilinlased viisid poolajaks 2:0 ette Eric Mc Woodsi ja Nikita Mihhailovi tabamused, 76. minutil sai jala valgeks ka Joseph Saliste. Maardu auvärav sündis mängu viimasest puutest, kui 90+4. minutil tegi skoori Jasper Uwaegbulam. Trans jätkab 21 vooru järel kogutud 26 punktiga viiendal tabelireal, Maardu peab 12 silma juures leppima 10. positsiooniga.

Nädalavahetuse viimane matš peeti pühapäeva õhtul Viljandis, kus sealne Tulevik võttis vastu FCI Levadia. Viljandi linnastaadionile kogunenud 533 pealtvaataja meelehärmiks suutis Levadia 28. minutiks juba 3:0 juhtima asuda, kui järjepanu olid täpsed Evgeny Kabaev, Markus Jürgenson ja Rasmus Peetson. Sellel seisul kohtumine ka lõppes ja nii tõusis teisel kohal paikneva Levadia punktisaldo 50 peale, Viljandi jääb 15 punktiga 8. tabelireale.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.