16

08.2023

21:39

Farul oli Florast kahe mängu kokkuvõttes klassiga üle

Kolmapäeva, 16. augusti õhtul toimunud Konverentsiliiga kolmanda eelringi korduskohtumises pidi Flora tunnistama Rumeenia meistri FCV Farul Constanta 2:0 paremust ning langes kahe mängu kokkuvõttes koondskooriga 0:5 konkurentsist.

A. Le Coq Arenal toimunud kohtumises jäi Flora tagaajaja rolli juba mängu 4. minutil, kui täpne oli Rivaldinho. Seejärel muutus mäng lahtiseks ning Floral tekkis ridamisi mitu head võimalust kohtumine viigistada, ent ühtegi tabamust vastaste väravasse toimetada ei suudetud. Farul kasvatas edu 18. minutil, kui Constantin Budescu toimetas parema jala välisküljega kaarpalli ristnurka. Teisel poolajal jätkus sarnaselt avapoolajale lahtine mäng, kus võimalusi ja ohtlikke olukordi jagus mõlemale poolele, ent kumbi väravaid ei löönud.

Eurohooaeg on Flora jaoks küll lõppenud, kuid koduses Premium liigas jätkatakse tiitliheitlust. Esimene võimalus esikohta haarata tekib meeskonnal juba sellel pühapäeval, 20. augustil, kui vastamisi minnakse JK Tallinna Kaleviga.