07.2020

13:50

Esiliiga B tipud olid 14. voorus võidukad

Esiliiga B-s said eilsega peetud 14. vooru mängud.

Tabeli tipus jätkab 34 punktiga Tallinna Kalev U21, kes mängis laupäeval koduplatsil skooriga 4:2 üle Läänemaa JK. Kaks väravat sai võitjate poolelt kirja Robin Tukia. Teiselt kohalt leiame 32 silmaga Tartu Welco, kes suutis võõrsil 0:2 kaotusseisust välja tulla ja lõpuks Nõmme Kalju U21 tiimi 5:2 alistada. Sealjuures oli veel 86. minutil seisuks 2:2.

Kolmandal kohal jätkab 25 punktiga Paide Linnameeskond U21, kes võitis eile kodumurul 3:0 Võru Heliose. Skoori avas 57. minutil Ander Ott Valge, kellele see oli hooaja 11. tabamuseks. Mängu lõpus lisas omalt poolt kaks väravat Siim Aer.

Tabeli teise poole lahingus sai väärt võidu kirja Keila JK, kes alistas võõral väljakul 4:2 Rakvere Tarva. Võidurõõmu sai maitsta ka JK Tabasalu, kes alistas võõrsil 286 pealtvaataja ees 1:0 Viimsi JK, võiduvärava lõi 50. minutil Kersten Lõppe.

Esiliiga B kalendri ja tabeliseisuga saad lähemalt tutvuda siin.