10

05.2021

22:37

Esiliiga B-d on võimsalt alustanud Viimsi ja Tabasalu

Esiliiga B-s peeti pühapäeval ja esmaspäeval 3. vooru kohtumisi. Oma esimesed kaks mängu võitnud uustulnuk FC Tallinn jäi koduväljakul alla Viimsi JK-le, kes on kaks mängu oma puuri puhtana hoidnud.

Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurul toimunud matši lõpetas FC Tallinn üheksakesi, kui Viimsi alistas vastase 3:0. Külalised asusid Karl Anton Sõerde 22. minuti penaltist kohtumist juhtima ning 13 minutit hiljem jäi FC Tallinn vähemusse, kui punase kaardi teenis Viktor Plotnikov. FC Tallinn ei andnud alla, kuid 77. minutil teenis David Datov teise kollase kaardi ning kodumeeskonna jõud rauges. 17-aastane Oscar Ollik oli täpne 80. ja 87. minutil ning sellega vormistas Viimsi kolmeväravalise võidu.

Põnevuskohtumise pakkusid ka Ida-Virumaa FC Alliance - Nõmme Kalju FC U21, kui kodumeeskond võttis 2:1 võidu. Avapoolaja 0:1 kaotanud Ida-Virumaa meeskond realiseeris teisel poolajal kaks penaltit. Harju JK Laagri oli kindlalt parem Vändra JK Vaprusest, kes alistati 5:1.

Esmaspäevastes mängudes jäi TJK Legion U21 tulemusega 0:2 alla JK Tallinna Kalev U21-le ning JK Tabasalu oli lausa 6:0 parem Läänemaa JK-st.

Kuus punkti kahest mängust on kirjas Viimsil ja Tabasalul. Kolmest mängust on sama punktiarvu kogunud Harju JK Laagri ja FC Tallinn, kes veel mullu pallisid II liigas. Kogu tabeliseisu ja seniste tulemustega saab tutvuda SIIN