05

12.2010

23:32

Anži ja Augur leppisid saalis 2:2 viiki

Saalijalgpalli Meistriliiga jätkus pärast lühikest pausi 5. vooru kohtumistega, kus keskses vastasseisus said tänavu esmakordselt kokku mullused kaks parimat FC Anži ja SK Augur. Tulemuseks 2:2 viik.

Kohtumine möödus Auguri juhtimisel, kes asus poolajavileks Antti Arsti ja Märt Kosemetsa löökidest 2:0 juhtima. Kuid FC Anži suutis lõpuvileks siiski 2:2 viigi jalule seada. Kahel korral oli täpne Jevgeni Kurjanov.

Pühapäeval asus FC Narva-Jõesuu mängus Rummu Dünamoga poolajaks kindlalt 4:0 juhtima, kuid võitis lõpuks vaid 5:4. FC Ararat-TTÜ kaotas FC AEG Real Estate'ile 3:8. Sten Teino lõi 5 väravat.

Viimases mängus kaotas Unibet/Nõmme Kalju FC ARS'ile 3:5. Kalju eest lõi kaks väravat endine judokuulsus Aleksei Budõlin.

Viie vooru järel püsib esikohal kaotuseta jätkav Anži 13 punktiga. ARSil on kirjas 10, AEG Real Estate'il 9, Auguril 8, FC Narva-Jõesuul 7, Unibet/Nõmme Kaljul 6, Ararat-TTÜ-l 2 ja Rummu Dünamol 1 punkt.

S-Meistriliiga 5. voor:
03.12. 20:45 SK Augur - FC Anži  2:2 (2:0)
Väravad: 4. Antti Arst, 16. Märt Kosemets - 35., 38. Jevgeni Kurjanov
Hoiatused: 25., 36. Oleg Maksimov
Eemaldamine: 36. Oleg Maksimov
Pv: 94

05.12. 15:00 FC Narva-Jõesuu - Rummu Dünamo  5:4 (4:0)
Väravad: 4. Aleksandr Jegorov, 8. Sergei Popov, 10., 14. Vitali Andrejev, 25. Artjom Ziazov - 22., 37. Roman Maršev, 39. Peeter Gross, 39. Jevgeni Tšigrinov
Hoiatus: 32. Maxim Naganov
Pv: 125

05.12. 19:00 Tallinna FC Ararat-TTÜ - FC AEG Real Estate  3:8 (1:6)
Väravad: 4. ov. Kert Haavistu, 28. Vitali Ivahnenko, 36. Jevgeni Larin - 3. Janek Remmelgas, 7., 12., 14., 20., 34. Sten Teino, 20. Sergei Bilinski, 37. Ragnar Rump
Hoiatus: 20. Sergei Bilinski
Pv: 45

05.12. 19:00 Unibet/Nõmme Kalju - FC ARS  3:5 (1:2)
Väravad: 20. Aleksander Saharov, 27., 28. Aleksei Budõlin - 8. Ivars Ungurs, 17., 30. Mark Švets, 26. Aleksei Tšeremhov, 40. Agil Halilov
Hoiatused: 30., 40. Indrek Palm - 25. Andrei Katsimon, 25. Mark Švets
Eemaldamine: 40. Indrek Palm