17

04.2009

20:32

Algasid teise vooru mängud madalamates liigades

Juba kolmapäeval pidasid avalahingu III põhja kannatamatud FC Olympic ja FC Hansa United. Pankurid lõid mängu ainsa värava ja nautisid võõra väljaku 0:1 võitu. Saue JK ja Tallinna JK Piraaja lõpetasid 0:0 viigiga. Ka neljapäeval löödi vaid 1 värav, tänu millele võitis Loo JK A&A Kinnisvarat. Kernu kadakas ja Kehtna Flora tegid väravateta viiga.

Reedel sekkusid juba II liiga klubid. Andrus Mitt lõi 2 väravat, tehes MC Tallinna purustamisega algust, Olavi Ojamaa ja Deniss Vnukov tagasid Kalju duublile 4:0 võidu. Hoiatusi korjasid Raido Luhaorg ja Vladimir Kuropjatnik. FC Toompea võitis HÜJK tänu Argo Arbeiteri 39. minuti väravale. Hoiatused Jose Mourao Da Costale, Rene Lillele ja Jaak Printsile.

Teise kaotuse pidi vastu võtma Tartu FC Metec, seekord jäädi 0:1 alla Võru klubile. Ainsa värava autoriks oli Andrei Kiš. Pingelise mängu lõpus teenisid kaardid Robert Kruuda võitjatest ja Andres Telvar, Aleksei Lavjagin ning Aleksei Kuzmin Metecist.

Teise suure võidu võttis FC Ararat. Kuigi Põhja-Tallinna JK läks Karol Muuli löögist 5. minutil juhtima, lõppes mäng Ararati 7:1 võiduga. Väravad Pavel Apalinskilt 2, Vaagn Arutunjanilt, Vitali Ivahnenkolt, Paul Kirsipuult, Dmitri Karajevilt kõigilt üks. Omavärava lisas Kaarel Jänes.

Tamme Auto II võitis 3:0 Lasnamäe FC Ajax II meeskonda. Rustam Gurbanovilt 2 ja Kirill Vinogradovilt 1 värav. Arkadi Kaldormin teenis hoiatuse.

Tallinna JK Piraaja võitis 2:1 Kaliseliit Kalevi duublit. Väravad Ragnar Leimanilt, Margus Lõokeselt ja Jaan Reinholdilt.