KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
NõMME JK KALJU (2012)
Esindaja: Sergei Terehhov (tel. 56602595)
Toomas Kaldma (tel. 56645536)
Treener: Igor Prins
Koduväljak: Kadrioru staadion
Koduväljaku aadress: Roheline aas 24, Tallinn 10150
Internet: www.jkkalju.ee
Email: info@jkkalju.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm must/valge must/valge must/valge
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1KBianchi, Marco203.08.1990Itaalia
2KBärengrub, Alo512.02.1984EestiETM
3PKCeesay, Yankuba826.09.1984Gambia
4Cham, Ebrima16.06.1992Gambia
5Cole, George18.11.1989Gambia
6KFerreira Rodrigues, Jorge Manuel619.03.1982Portugal
7KGarcia Gutierrez, Alain423.10.1982Hispaania
8RJevdokimov, Juri1503.06.1988EestiETM
9KKallaste, Ken1431.08.1988EestiETM
10PKKonsa, Oliver1004.03.1985EestiETM
11KKoogas, Andres305.09.1987EestiETM
12VVKoppel, Kaido9609.05.1988EestiETM
13PKMelts, Tanel1620.11.1988EestiETM
14RNeemelo, Tarmo9910.02.1982EestiETM
15PKPuri, Eino707.05.1988EestiETM
16PKQuintieri, Damiano904.05.1990Itaalia
17KŠišov, Tihhon7711.02.1983EestiETM
18VVZomerski, Marcin6914.12.1992Poola
19VVTeleš, Vitali117.10.1983EestiETM
20PKTerehhov, Sergei1818.04.1975EestiKTMETM
21RViikmäe, Kristen1110.02.1979EestiETM
22PKWakui, Hidetoshi7512.02.1983Jaapan
NimiKarikasLiigadKokku
Kallaste, Ken43640
Teleš, Vitali33639
Šišov, Tihhon43438
Wakui, Hidetoshi23537
Puri, Eino43236
Bärengrub, Alo23234
Melts, Tanel43034
Viikmäe, Kristen43034
Koogas, Andres42933
Konsa, Oliver13233
Jevdokimov, Juri33033
Neemelo, Tarmo22628
Quintieri, Damiano42428
Terehhov, Sergei12122
Ceesay, Yankuba31922
Ferreira Rodrigues, Jorge Manuel31417
Takeda, Hideaki11314
Cole, George178
Bianchi, Marco224
Vnukov, Denis112
Koppel, Kaido101
NimiKarikasLiigadKokku
Teleš, Vitali27032403510
Kallaste, Ken24832403488
Šišov, Tihhon28230603342
Wakui, Hidetoshi7230883160
Puri, Eino36027353095
Bärengrub, Alo18028803060
Koogas, Andres36024832843
Konsa, Oliver9024172507
Neemelo, Tarmo17020912261
Jevdokimov, Juri22518972122
Melts, Tanel24316801923
Viikmäe, Kristen18014561636
Quintieri, Damiano31512871602
Ceesay, Yankuba27012671537
Ferreira Rodrigues, Jorge Manuel14512601405
Terehhov, Sergei90860950
Takeda, Hideaki90422512
Bianchi, Marco180127307
Cole, George10140150
Vnukov, Denis9010100
Koppel, Kaido90090
NimiKarikasLiigadKokku
Neemelo, Tarmo22224
Jevdokimov, Juri31316
Viikmäe, Kristen4812
Quintieri, Damiano3912
Wakui, Hidetoshi01010
Puri, Eino4610
Konsa, Oliver189
Ceesay, Yankuba167
Bärengrub, Alo156
Melts, Tanel055
Takeda, Hideaki404
Vnukov, Denis404
Terehhov, Sergei033
Koogas, Andres123
Šišov, Tihhon022
Kallaste, Ken011
Cole, George011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Šišov, Tihhon077
Quintieri, Damiano145
Puri, Eino044
Viikmäe, Kristen033
Konsa, Oliver123
Neemelo, Tarmo123
Bärengrub, Alo022
Jevdokimov, Juri022
Wakui, Hidetoshi022
Koogas, Andres022
Takeda, Hideaki011
Ceesay, Yankuba011
Bianchi, Marco101
Terehhov, Sergei011
Teleš, Vitali011
Cole, George011
Melts, Tanel101
Kallaste, Ken011
Ferreira Rodrigues, Jorge Manuel011
NimiKarikasLiigadKokku
 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.